banner212

banner211

Akyazı'da Olaylı Maç

SAHA DIŞINDAN ATILAN BİR TAŞ MAÇIN SONUCUNU BELİRLEDİ.

Süper Amatör 04.01.2012, 05:25
Akyazı'da Olaylı Maç
banner218
SAHA DIŞINDAN ATILAN BİR TAŞ MAÇIN SONUCUNU BELİRLEDİ.

Play-Off’da Günün maçında ilimizin iki büyük ilçesinin takımları As Akyazıspor ile Hendekspor Akyazı Atatürk Stadında karşı karşıya geldiler. Özgür Aygün’ün yönettiği müsabakanın 90 dakikasına kadar  gol sesi çıkmadı.


Sakarya Süper Amatör Küme'de As Akyazıspor-Hendekspor maçında olaylar çıktı. Maçın uzatma dakikalarında yan hakem Fatih Şahan, seyircilerden atılan taş nedeniyle yaralanırken; karşılaşma da tatil edildi.


 


Akyazı Stadı'nda As Akyazıspor-Hendekspor arasında oynanan ve 0-0 devam eden maçın 90+2. dakikasında olaylar çıktı. As Akyazıspor, taraftarları maçın yan hakemi Fatih Şahan'ın verdiği ofsayt kararına kızdı. Taraftarların attığı taşla başından yaralanan Şahan, yere yığıldı. Başı yarılan yan hakeme ilk müdahalesi saha içerisinde yapıldı.
Bu arada, maçın orta hakemi de olaylar nedeniyle karşılaşmayı tatil etti.
 0-0 berabere devam ederken mücadelenin son dakikasında ertelenen müsabaka ile ilgili İl Tertip Kurulu hafta içinde hakem ve gözlemci raporlarından sonra toplanıp karar verecek. Öte yandan alınan bilgilere göre ev sahibi As Akyazıspor'un büyük cezalar alacağı ve maçın hükmen 3-0 Hendek lehine sonuçlanacağı öğrenildi.


    


 


Sample Image

Yorumlar (0)