Akyazıspor-Alaağaçspor:3-3

Süper Amatör Kümede A gurbunda mücadele eden Asakyazıspor ile Alaağaçspor Akyazı Derb’sinde karşı karşıya geldiler.

Süper Amatör 20.01.2019, 23:42 21.01.2019, 12:16 UTKU KAYNAR
Akyazıspor-Alaağaçspor:3-3

Süper Amatör Kümede A gurbunda mücadele eden Asakyazıspor ile Alaağaçspor Akyazı Derb’sinde karşı karşıya geldiler. Akyazı Sentetik sahada oynanan müsabakada Asakyazı favori olarak çıktığı maçta umduğunu bulamadı. İlk gol Alaağaçspordan geldi.  Niyazi 13. Dakikada orta sahadan aldığı topla sağdan hızla Akyazı caza sahasına girdi çok sert vurdu. 0-1 İlk yarı bu sonuçla tamamlandı.

As Akyazı 47. Dakikasında Muhammet’le beraberliği sağladı. Daha sonra da 60. Dakikada Alihan’ın attığı gölle 2-1 öne geçti. Bundan 2 dakika sonra Alaağaçspor Berkay’ın attığı güzel golle beraberlği sağladı. 2-2 Akyazıspor 68. Dakikada ilk golün sahibi Muhammet’in golü ile 3-2 öne geçti.. Maçın bu sonuçla bitmesi beklenirken 89. Dakikada Alaağaç ilk golün sahibi Niyazi takımı adına bir gol daha atınca durum 3-3 oldu. Bu golün ardından saha bir anda karıştı. Birbirine sert giren Alaağaçlı Berkay ile AsAkyazıspordan Oğuzhan maçın orta hakemi Semih Kahraman tarafından kırmızı kartla ihraç edildi. Kalan sürede başka gol olmayınca Akyazı Derbsi  3-3 tamamlandı.

Saha: Akyazı Sentetik

Hakemler: Semih Kahraman *** Bilal İnci *** Adem Güneş ***

As Akyazıspor: Sait** Hasan Ö.*** Muhammet R.** Hasan Ş.*** İbrahim** Burak** (Oğuzhan Dk.90+1 KK) Alihan*** (Burak ?- Ahmet ?) Muhammet*** Mustafa ** Emre ** Onur **

Antrenör: Ahmet Birinci

Alaağaçspor: Şener** Uğur ** Soner *** Yavuz** Zafer** Faruk** Berkay (Dk. 90+1 KK) Furkan** Niyazi*** Veysel*** Onur** (Enes**)

Antrenör: Sait Okur

Goller: Dk. 47-68 Muhammet, Dk. 60 Alihan (Asakyazıspor); Dk.13-89 Niyazi, Dk. 62 Berkay (Alaağaçspor)

Kırmızı Kartlar:: Dk.90+1 Berkay Alaağaçsğor, Dk. 90+1 Oğuzhan Asakyazıspor

KAYNAK BİZİMAKYAZI.COM

 

 

Yorumlar (0)