banner212

banner211

Alaağaçspor-Ferizli Karadeniz:3-2

Sakarya Süper Amatör ligi A gurubunda mücadele veren Alaağaçspor rakibi Ferizli Karadenizspor’u kendi saha ve seyircisi önünde 3-2 mağlup etmeyi başardı.

Süper Amatör 12.03.2016, 20:59 12.03.2016, 21:15 UTKU KAYNAR
Alaağaçspor-Ferizli Karadeniz:3-2
banner218
 Sakarya Süper Amatör ligi A gurubunda mücadele veren Alaağaçspor rakibi Ferizli Karadenizspor’u kendi saha ve seyircisi önünde 3-2 mağlup etmeyi başardı.

Maç öncesi geçirdiği kalp krizi sonrası hayatını kaybeden Ferizli Karadenizspor oyuncusu Akyazılı Yasin Meşeli 'nin annesi için 1 dakikalık saygı duruşu yapıldı.

Foto galeriye git

Maça iyi başlayan Alaağaçspor 1.dakikada Alperen’in ayağından gelen golle 1-0 öne geçti. hemen ardından 4 dakikada penaltı kazandı.topun arkasına geçen Alperen Penaltıyı gole çeviren kendinin ve takımının 2.inci golünü attı.

38 Dakikada Ferizli Karadenizspor Hasan’ın ayağında durumu 2-1 yaptı.41 dakikada Oktay takımını rahatlatan golü kaydederek durumu 3-1 yaptı.ilk yarı bu skorla bitti.

2.yarıda daha derli toplu bir Ferizli Karadeniz çıktı sahaya. yaptığı bir çok atakta gol aradı.51 dakikada Alperen Penaltı atışını kalecinin üzerine vurdu.Kaleci Mürsel topa rahat bir şekilde sahip oldu.

75 dakikada ise penaltı kaçıran Ferizli Karadenizspor’lu Erkan oldu.Erkan 5 dakika sonra 80.dakikada ceza sahasındaki karambolden yararlanarak Ferizli Karadenizspor’u umutlandıracak golü atsa da Karşılaşma Alaağaç Spor 3 Ferizli Karadenizspor 2 olarak sonuçlandı.

Saha Pazarköy

HakemlerAbdulkadirYıldırım,UğurMuslu,Mehmet Cemal Goran

Alaağaç Spor

Şener,Uğur,Mustafa (Berkay),Yavuz,Muratcan,Olcay,Adem (Sinan),Ömer,Alperen,(Ömer A.)Oktay,Faruk.

Ant:Yusuf Demirbaş

Ferizli Karadeniz Spor

Helim (Mürsel),Gürkan,Hasan,Kadir,Erkan, Abdullah,Fatih (Oktay),Alkan,Çağrı,Recep.

Ant:Hakan Uzgüren

Goller Dk.1-4 Alperen,Dk.41 Oktay Alaağaç-Dk.38 Hasan Dk. 80 Erkan Ferizli Karadeniz

banner220
Yorumlar (0)