banner212

banner211

Amatör Kümeye Arap yatırımcı

Süper Amatör Lig'in yeni ekibi Harunustaspor'a yeni bir yapılanmaya hazırlanıyor. Sarı Lacivertlilere Arap iş adamı Mansour Marzouk başkan olacağı öğrenildi.

Süper Amatör 26.07.2018, 12:03 UTKU KAYNAR
Amatör Kümeye Arap yatırımcı

Geçtiğimiz sezon 1.Amatör Küme B Grubunda şampiyon olarak Süper Amatör Lig'e yükselen Harunustaspor "Bitcoin" kullanarak yaptığı transferle nedeni ile hem ulusal hem de dünya medyasında geniş yer bulmuştu.

ARAP İŞ ADAMI DESTEĞİ

Süper Amatör Lig'de iddalı bir ekip kurmak için hazırlıklara başlayan Harunustaspor'da başkan Haldun Şehit, Türkiye'de turizm sektöründe yatırımları bulunan bir Arap iş adamını kulübe destek olmak için ikna etti. Mansour Marzouk isimli iş adamının kulübü devir alarak önemli ekonomik katkı sağlayacağı iddia edildi.

GENEL KURUL KARARI

Harunustaspor Kulüp başkanı Haldun Şehit genel kurul kararı aldıklarını belirterek; " 12 Kişilik bir yönetim oluşturacağız Mansour Marzou ve iki arkadaşı yönetici olarak listeye dalil olacak. Ben başkan  yardımcısı olarak onlara destek vermeye devam edeceğim. Hedefimiz Harunustaspor'u önce BAL'A sonra 3.Lig'e taşımak" dedi.

Yorumlar (1)
Ertan 4 yıl önce
Desene Süper Amatör Kayanayacak Harunusta Şampiyon olamaz işi çok zor hocaları kim merak ettim bilen yazsın