banner212

banner211

AMATÖRDE BİRLİK MESAJI

Taban Birliklerinin geleneksel hale gelen toplantısında birlik beraberlik mesajı verildi

Süper Amatör 09.10.2019, 12:12 09.10.2019, 12:30 UTKU KAYNAR
AMATÖRDE BİRLİK MESAJI
banner218

Sakarya Spor Adamları Derneği Başkanı Zeki Öztürk, geleneksel hale gelen Taban Birlikleri toplantısının üçüncüsüne Beylik Kebap’ta ev sahipliği yaptı. Başkan Öztürk, birlik beraberliğin Sakarya amatörünü ileriye taşıyacağını söyledi. 
Sakarya Spor Adamları Derneği tarafından, Beylik Kebap’ta yapılan taban birliklerinin 3’ncü toplantısı geniş katılımla gerçekleşti. Toplantıya, İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, Gençlik ve İl Spor Müdürü Arif Özsoy, ASKF Başkanı Yaşar Zımba, SATSO eski başkanı Erol Öztürk, Amatör Futbolcular Derneği Başkanı Ömer Bektaş, Akyazı İlçe Spor Müdürü Adem Altun, Erenler İlçe Spor Müdürü Murat Acar, İl Hakem Kurulu Başkanı Özgür Aygün, Türkiye Futbol Federasyonu Faal Hakem ve Gözlemciler Derneği Sakarya Şube Başkanı Ahmet Öztürk, Futbol İl Temsilcisi Tezcan Demir, Saha Komiserleri Derneği Başkanı Mahmut Güzel katıldı.

Taban birlikleri olarak birlikte hareket etmelerinin çok önemli olduğunu belirten Sakarya Spor Adamları Dernek Başkanı Zeki Öztürk, toplantıya katılan bütün spor adamlarına teşekkür etti. Öztürk “Güzel bir akşam da sizlerle birlikte olmaktan mutluyum. Sakarya amatör futbolunu daha iyi yerlere getirmek adına çalışmalarıma devam edeceğim, bizim birlik ve beraberliğimiz sporu daha iyi noktaya getirecektir’ dedi. 

Yorumlar (0)