banner212

banner211

Anıl ve İlker Şekerspor'da

Şekerspor iki takviye yaptı

 

Şekerspor çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Süper Amatör 04.01.2012, 05:20
Anıl ve İlker Şekerspor'da
banner218
Şekerspor iki takviye yaptı

 

Şekerspor çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Teknik Direktör Ferhat Tetik ve yardımcı hoca Taner Durna ile hazırlıklarını sürdüren takım, gurupta başarılı olmak için var gücüyle çalışıyor.


 


Playoff maçları ile sezona başladıklarını söyleyen Ferhat Tetik “Maçlarda konsantre eksikliği nedeniyle istenilen sonuçları alamadık. İlk 4’e giremedik ama şu an playout dediğimiz gurupta mücadele veriyoruz. Bu gurupta 14 maç yapacağız ve bu gurup bizim için daha zorlu geçecek, çünkü bu gurupta başarılı olmayan 4 takım düşecek. Bu nedenle hazırlıklarımızı ciddi ve disiplinli bir şekilde yaparak maçlara hazırlanıyoruz.”diye konuştu.


 


Anıl ve İlker


 


Tetik ayrıca çok zorlu geçeceğini tahmin ettiğimiz Play-out grup maçları öncesinde iki yeni transfer ile kadromuzu güçlendirmek istedik.Anlaşma sağladığımız genç file bekçisi İlker Özova'nın  takımımıza fayda sağlayacağına inanıyoruz. Bunun yanında Anıl Köroğlu’nu da renklerimize kattık. Takımımızın daha iyi yerlere gelmesi için genç takımdan A takımımıza futbolcular çıkartıyoruz. Aramıza katılan yeni arkadaşlarımız ile takımımızın daha iyi yerlere geleceğine inanıyoruz. Amacımız bu yıl Süperlig’de kalmak. Önümüzdeki yılda genç kadromuz ile nice başarılara imza atacağımıza inanıyorum.”dedi.

Yorumlar (0)