banner212

banner211

Arifiye-Sapanca maçında olaylar çıktı

Süper Amatör Futbol Ligi B Grubu  3.haftasında Arifiyespor ile Sapanca Gençlikspor maçında olaylar çıktı

Süper Amatör 13.10.2019, 22:37 14.10.2019, 14:28 UTKU KAYNAR
Arifiye-Sapanca maçında olaylar çıktı
banner218

Süper Amatör Futbol Ligi B Grubu  3.haftasında Arifiyespor ile Sapanca Gençlikspor maçında olaylar çıktı. Polis olayları önlemek için biber gazı sıktı. Maçı 1-0 Arifiyespor kazandı. 


Lider Arifiyespor ile onun en yakın takipçilerinden Sapanca Gençlikspor Arifiye’de karşı karşıya geldi. Maçın ilk yarısı 0-0 sona erdi. 2.yarıda Semih’in kafa golüyle maçı 1-0 Arifiyespor kazandı. Maçın uzatma dakikalarına doğru, tribünde maçı izlemeye gelen Sapancaspor taraftarları ile Arifiyespor taraftarları arasında önce küfür, sonra da yumruk ve tekmeler konuştu. 

POLİSDEN PORTAKAL GAZI
Zaten son derece tehlikeli olan küçük tribünde iki tarafın da yan yana oturması olayların başlıca sebebiydi. Polis olaylara biber gazı ve portakal gazı ile müdahale  etmek zorunda kaldı. Maç, tribündeki bu olaylar nedeniyle 6 dakika durdu. Daha sonra oyun yeniden başladı ve Arifiyespor bu maçı tek golle kazanıp liderliğini sürdürdü.  Öte yandan maçın hakemi son derece kötü bir yönetim sergilemesi tepki çekti.

Saha: Arifiye Belediyesi
Hakemler: Suat Güz?, Mesut Katık?, Ömer Faruk Şahin?
Arifiyespor: Kadir Kürşat****, Ensar****, Muhammed Ali****, Burak****, Ahmet Semih****, Mert***, İlyas Umut***, Aydın**, Yılmaz**, Yunus** (Erkan**) Oğuzhan**(Atakan**)
Antrenör: Selçuk Öztunç
Sapanca Gençlikspor: İlker?, Levent*** (Hami*), M.Recep** (Tayyip*), Caner***, Anıl****, Oğuzhan? (KK), Cihan?, Ömer Faruk? Gökhan? (İshak*), Murat?, İ.Soner?
Antrenör: İsmail Yılmaz
GOL: Dk.54 Ahmet Semih (Arifiyespor)
Kırmızı Kart: Dk.71 Oğuzhan (Sapanca Gençlikspor)

Yorumlar (0)