banner212

banner211

ARİFİYESPOR'DA HEDEF BAL

Sakarya Süper Amatör Lig'in iddialı ekiplerinden Arifiyespor yeni sezon öncesinde sahaya indir. Yeşil Beyazlılar ilk çalışmasını Arifiye Spor Kompleksi'nde yaptı

Süper Amatör 11.08.2018, 23:56 UTKU KAYNAR
ARİFİYESPOR'DA HEDEF BAL

Yaptığı transferler ile yeni sezon öncesi adından çok söz ettiren Arifiyespor sahaya indi. Süper Amatör Lig'in iddialı ekibi  ilk çalışmasını kendi tesislerinde yaparak sezonu açtı.Antrenör Osman Gümüştaş yönetiminde antrenmanlara başlayan yeşil beyazlılarda hedef Bölgesel Amatör Lig olarak belirlendi. Arifiyespor'da Gümüştaş'ın yardımcılıklarını ise Muzaffer Aydınlı, Zafer Yıldırım ve Selçuk Öztunç yapıyor

13 YENİ TRANSFER

Geçtiğimiz sezon kadrosunda bulunan 10 futbolcu ile yeniden anlaşan Arifiyespor'da dış transferde ise 13 yeni isim ile anlaşıldı. Yeşil Beyazlılar Emirhan Bektaş, Mustafa Yılmaz, Birkan Akdereli, Ömer Faruk Can, Melih Ahmet Kaçar, Veysel Güzel, Atakan Kara, Emre Önen, Mehmet Utku Kukul, Özkan Keskin, Muhammed Yalçın, Kadir Ordukaya ve Yasin Bozkurt'u kadrosuna kattı.

GÜÇLÜ KADRO

Şampiyonluk parolası ile yeni sezon hazırlıklarına başlayan Arifiyespor'da başkan Adem Turan 2018-2019 sezonunda hedefi Bölgesel Lig olarak belirlediklerini söyledi. Bu hedef doğrultusunda güçlü bir kadro kurduklarına değinen Turan; " Arifiyespor olarak zaman zaman inişli çıkışlı bir grafik çizdik fakat yeni sezon öncesi yaptığımız planlama kesinlikle şampiyonluk üzerine kurulu. Bu hedef doğrultusunda ilçemizi temsil edecek güçlü bir kadro kurduğumuzu düşünüyorum. Başta Arifiye Belediye Başkanımız İsmail Karakullukçu olmak üzere bize destek veren herkese çok teşekkür ediyoruz. İnşallah ilçemizi Bölgesel Lig'e taşıyacağız" dedi.

Yeşil Beyazlıların Arifiye Spor Kompleksi'nde gerçekleştirdiği ilk çalışmada Kulüp başkanı Adem Turan, Başkan yardımcısı Lütfü Tansı ve As başkan Erol Sert takımı yalnız bırakmayan isimler arasında yer aldılar.

Yorumlar (0)