banner212

banner211

As Akyazı’da Beşir güven tazeledi

As Akyazı Spor Amatör Spor kulüpleri salonunda yaptığı Kongrede Sait Başer yeniden başkanlığı getirildi.

Süper Amatör 28.05.2016, 16:25 28.05.2016, 16:28 UTKU KAYNAR
As Akyazı’da Beşir güven tazeledi
banner218

As Akyazı Spor Amatör Spor kulüpleri salonunda yaptığı Kongrede Sait Başer yeniden başkanlığı getirildi.

Sakarya Süper Amatör ligi takımlarından As Akyazı Spor Akyazı Amatör Spor kulüpleri lokalindekongresini yaptı. Belediye başkan yardımcısı Mehmet Çakmak’ Divan başkanlığına Mehmet Cemal Akdemir ve M.Sait okur divan üyeliklerine seçildiler.

Saygı duruşu ve İstiklal marşının okunmasından ardından.83 üyenin katıldığı seçimlerde Kongreye tek liste olarak giren mevcut başkan Sait Beşir yeniden seçildi.

Kongre Sonucu başkanlığa Sait Beşir seçilirken Yönetim kuruluna Süleyman Yıldırım,MustafaAksakal,ŞefikMalat,YavuzTepeçınar,AlimGül,EminÜstün,ÖmerPeker,Ömer Faruk Atmaca, HüseyinYazıcı, TunaBecit, HüseyinFuruncu, BirolYaylı, EmreÖzdemir, HamdiKüçükosman seçildiler.

Kongerede Sait Beşir,Süleyman Yıldırım ve Hüseyin Akbaş ASKF il delegesi oldu

Alaattin ONURBağlantı

banner220
Yorumlar (1)
Taraftar 7 yıl önce
Ya siz hangi yüzle tekrar aday oluyorsunuz başarı yok ortada birde tekrar yönetime geliyoruz bu işler poz vermekle olmuyor sait beşir diğer sait okur takımı sen dusurfun amatörce birde sportif direktorunu çok komik ya peki bld başkanı hasan ak ana ne demeli birde spor içinden geldin kirkpinar kadar olamadık yaşar yazıcılar birol atasoylar irfan akbulutlar nerde nerde bu takımı bala çıkaran efsane hoca necdet akarsu azıcık utanma varsa istifa edin yazık yazik