banner212

banner211

As Akyazıspor 6 -Tekspor 3

As Akyazıspor Çoştu

As Akyazıspor üçüncü hazırlık maçında TEK Sporu adeta gole boğdu.

Süper Amatör 04.01.2012, 04:55
As Akyazıspor 6 -Tekspor  3
banner218
As Akyazıspor Çoştu

As Akyazıspor üçüncü hazırlık maçında TEK Sporu adeta gole boğdu. Böylece G.Taçspor karşısında aldığı yenilginin acısını TEK Spordan çıkarmış oldu. 

Oyuna hızlı başlayan As Akyazı ilk golünü 7.dakikada buldu. Fikri’nin sağdan sert gelen ortasına Sedat ters kafa vurunca As Akyazı 1-0 öne geçmiş oldu. Dk. 19. Bu dakikada TEK Spor mutlak bir golü kaçırdı. 

Ceza alanı içinde toplu buluşan Selçuk çok sert vurdu bu top kaleciden geri geldi. Geri gelen topa bu sefer Zeki vurdu o topda Birol’un sırtından geri döndu. Böylece TEK mutlak bir golü kaçırmış oldu.  


Dk. 23 Gol. Sol kanattan Aykut korneri kullandı Gökhan yükseldi kafayı vurdu ve takımını 2-0 öne geçiren golü attı. Dk.28 gol. Bu defa Gökhan ortaladı Aykut vurdu golü attı. 3-0 Dk. 42. Sahanın iyilerinden Aykut buluştuğu topu ağlara gönderince takımını 4-0 öne geçiren golü attı. Dk. 45 gol. Bu defa B.Tolga Sedat’a nazire yaparcasına topu kafayla kendi ağlarına gönderince skor 4-1 oldu ve ilk yarı bu skorla kapandı.      


                                              


İKİNCİ YARI İkinci yarıya golle başlayan taraf yine As Akyazı oldu 50.dakikada Aykut takımının 5. kendisinin de 2.golünü attı.


 66.dakikada Gökhan durumu 6-1 yaptıktan sonra As Akyazı teknik patronu takımın aslarını sahadan çekti yerlerine gençleri oynatmaya başlayınca bu defa sahneye TEK Spor çıktı ve 75.dakikada M.Kemal penaltıdan, 76.dakikada da Soner takımına bir gol kazandırınca maçta 6-3 sona erdi.


 Gençlerin oyuna girmesiyle birlikte adeta tek kale oynayan TEK Spor karşısında ikinci yarıda kaleyi devir alan Ali adeta devleşti ve iki gol yemesine rağmen sayısız gollük pozisyonlarda kalesini başarıyla korudu.                        


 STAD : AKYAZI ATATÜRK


HAKEMLER : NİHAT  İÇÖZ  (***)   ALİ OSMAN YÜKSEL (***)   ENDER ACAR (***) 


AS AKYAZI :EROL (**) (ALİ ***),YASİN (**) (SELÇUK *),B.TOLGA (***) (K.TOLGA **) ,  K.YASİN (**) (TALHA **),  BİROL (**) (ÖMER *) ,   HAKAN (***) (Y.EMRE (*),  FİKRİ (***) (ZEKİ *),  ERKAN (**) (ALİ (*),  GÖKHAN (***) ( K.GÖKHAN *), OSMAN (***) (KAYHAN *),  AYKUT (***) (AHMET **)     

ANTRENÖR: SELAMİ TARHAN         

 TEKSPOR: İBRAHİM (**),SİNAN (**) (MERT **), YUSUF ALİ (**), GÖKHAN (**), M.KEMAL (***), KALIN (**) (ENDER **), SONER (**), SELÇUK (**), ZEKİ (***), ERDİ (**), SEDAT  (**)


ANTRENÖR : TAMER İLAÇAN                  


 GOLLER : DK.7 SEDAT (KK) DK.23-42-66 GÖKHAN DK.28-50 AYKUT   (AS AKYAZI) ,    DK.45 TOLGA (KK) DK. 75 M.KEMAL (PENALTI) DK.76 SONER (TEK) 

Yorumlar (0)