As Akyazıspor'dan tepki açıklaması

Süper Amatör 20.02.2024, 11:51 20.02.2024, 11:52 UTKU KAYNAR
As Akyazıspor'dan tepki açıklaması

Sakarya Süper Amatör Lig’de şampiyonluk mücadelesi veren As Akyazıspor hafta sonu maç yapmadan geçirirken Disiplin Kurulu tarafından verilen cezaların ardından ardından yayınladığı açıklama ile hakem kararlarına tepki gösterdi.

KENDİSİNİ İLGİLİ HİSSEDEN KİŞİ,KURUM VE TÜM KAMUOYUNA DİKKATLE TAVSİYEMİZDİR ❗️

Öncelikle As Akyazısporumuzun, yöneticilerimizin , futbolcularımızın ve teknik heyetimizin hakkına kasten el uzatanların iki elimizin yakasında olacağını gerektiği takdirde Türkiye Futbol Federasyonu ve MHK nezdinde kasten yapılan hataların değerlendirmesinin bizzat en üst yetkililerce yapılacağından hiç kimsenin şüphesi olmamasını, 100 bin nüfuslu bir ilçenin temsilcisi olan takımımızın birileri tarafından hor görülmesine asla ve asla müsade etmeyeceğimizi tüm kamuoyuna ve hakem camiasına dikkatle bildiririz.

Kalemizde görmüş olduğumuz 15 golün 8’inin penaltı oluşu, lehimize verilmeyen kartlar, aleyhimizde kullanılan insiyatifler, tribündeki yöneticimizin tribün içerisinden seçilerek 30 gün hak mahrumiyetine dair verilen karar, videolu şekilde savunmada ispat yolunu kullanmamıza rağmen Ferizlispor müsabakasında olaylara sonradan dahil olduğu belli olan yöneticimizin olayların başlangıç sebebi olarak gösterilmiş olduğu hakem raporları akabinde yine 30 gün olarak alınan hak mahrumiyeti, aleyhimize kullanılan ve görüntüleri elimizde bulunmayan türlü hatalar..

Bundan sonraki süreçte şampiyonluk yolunda camiamızı bilerek veya istemeyerek sekteye uğratan üzerine alınma hissayati kim olursa olsun gereken cevapların türlü türlü verileceğini, hak kaybına uğratıldığımız müsabakalar sonrasında başta maçın hakemleri ve ilgileri şehrin her köşesinde boy boy afişe edeceğimizi, konu As Akyazıspor olunca bundan sonraki süreçte herkesin 1 değil 5 defa düşünmesi gerekliliğini önemle tavsiye ederiz.

As Akyazıspor Kulübü Yönetim Kurulu

Yorumlar (1)
Demedidemeibrahim 2 ay önce
Akyazıyı korku sel almış gidiyor. Rakiplerizi ligin ilk yarısında pırasa keser gibi kestiler size dedik sıra sizede gelir diye. Hiç üzülmüyorum hak ettiniz çünkü