banner212

banner211

As Akyazıspor-Pamukova1968: 2-0

Sakarya Süper Amatör Lig ekiplerinden As Akyazıspor ilk hazırlık maçında Pamukova 1968'i konuk etti.Sarı-siyahlılar ilk maçından  2-0 galip ayrıldı.

Süper Amatör 06.09.2018, 18:10 UTKU KAYNAR
As Akyazıspor-Pamukova1968: 2-0

Süper Amatör Lig'in iddialı ekiplerinden As Akyazıspor, yeni sezon öncesinde ilk hazırlık maçında sahasında Pamukova 1968’i ağırlardı. Antrenör Murat Özkan nezaretinde iddialı bir kadro kuran sarı-siyahlılar iki farklı kadro ile çıktığı maçta 25'inci dakikada Recep ve 76'ıncı dakikada  Ömer’in attığı gollerle sahadan 2-0 galip ayrılan taraf oldu.

As Akyazıspor Kulüp Başkanı Ahmet Durmuş, hazırlık maçlarının lig için ölçü olmadığını belirterek “ Önümüzdeki günlerde başlayacak olan ligimizle ilgili başlattığımız çalışmalarımızın iyi gittiği bu hazırlık maçında gördük.  Biz yönetim olarak üzerimize düşeni fazlasıyla yaptığımıza inanıyoruz. Bundan sonra sahada oyuncularımız klaslarını, tecrübelerini ve hünerlerini konuşturacaklar hem başkanımız, hem yönetim kurulu olarak bizler, hem de taraftarımız oturduğumuz koltuklarımıza yaslanıp bu sezon güzel maçlar seyretmeye hazırlanıyoruz” dedi.

Yorumlar (0)