banner212

banner211

As Akyazıspor sahaya indi

Süper Amatör Lig'in iddialı  ekiplerinden As Akyazıspor yeni sezon hazırlıklarının startını verdi.

Süper Amatör 24.08.2018, 20:55 24.08.2018, 20:55 UTKU KAYNAR
As Akyazıspor sahaya indi

Süper Amatör Lig'in iddialı  ekiplerinden As Akyazıspor yeni sezon hazırlıklarının startını verdi. Sarı Siyahlılar ilk çalışmasını Akbalık güreş sahasında topbaşı yaptı.

 Yeni sezon öncesinde  şampiyonluk parolası ile transferlerini gerçekleştiren As Akyazıspor Kurban Bayramı'nın üçüncü günü hazırlıklarına başladı. Akbalık Güreş Sahası'nda toplanan sarı siyahlılar Antrenör Murat Özkan yönetiminde ilk antrenmanlarını yaptı. Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen genel kurulda başkanlığa Ahmet Durmuş yöneitminde yeni sezona şampiyonluk ve 3.Lig hedefleri ile başlayan As Akyazıspor'da sezonun ilk çalışmasına yönetim kurulu üyeleri de büyük ilgi gösterdi.

AKYAZI'YA 3.LİG YAKIŞIR

3 Futbolcunun mazeretleri nedeni ile katılmadığı As Akyazıspor'un ilk antrenmanına 21 futbolcu katıldı. 10 Gün boyunca Akyazı'da çalışacak olan Sarı Siyahlılarda Teknik direktör Murat Özkan; "Akyazı Sakarya’nın en büyük ilçelerinden biri ve  3 ligi kaldıracak bir potansiyeli var. Bizlerde bu potansiyeli kullanarak inşallah ara vermeden 3. Lige çıkmak için mücadele edeceğiz" dedi.

KEYİF VEREN BİR TAKIM

As Akyazı Spor kulüp başkanı Ahmet Durmuş göreve seçilmesinin hemen ardından hızlı bir şekilde transfer çalışmalarına başladıklarını belirterek; Transferi tamamladık diyebilirim, yapacağımız hazırlık maçları sonrası takımın eksiklerini belirleyip bu doğrultuda hocamızın vereceği rapor doğrultusunda transfer yapabiliriz.. Akyazılı ve Sakaryalı sporseverler centilmen ve bir o kadar da keyif veren futbol oynayan bir As Akyazıspor görecek.

Yorumlar (0)