banner212

banner211

As Akyazıspor Yeni Transferleri Tanıttı

Hedef 3.

Süper Amatör 04.01.2012, 04:55
As Akyazıspor Yeni Transferleri Tanıttı
banner218
Hedef 3.Lİg

As Akyazıspor basın sözcüsü İrfan Akbulut, Genel kaptanı Birol Atasoy, iki yardımcısı İsmet Öztürk ve Mustafa Demiralay aralarına başkanları Yaşar Yazıcı ve teknik patronları Selami Tarhan’ı da alarak İnci Pizza Restaurantta verdiği iftar yemeğinde yeni transferlerini basınla tanıştırdı. 


 


Basın sözcüsü İrfan Akbulut, iş başına gelir gelmez güçlü bir kadro kurmak için kolları sıvadıklarını ve yaptıkları yeni transferlerle bu düşüncelerini hayata geçirdiklerini söyledi ve biz görevimizi yaptık şimdi sıra teknik patronumuz ile futbolcularımızdadır. Onlarda yönetimimizin belirlediği şampiyonluk hedefine ulaşmak için ter dökeceklerdir dedi.


 


 Basın sözcüsü İrfan Akbulut lige günde iki idman yaparak hazırlandıklarını, gündüz  idmanını Fazlıoğlu tesisleri, Akbalık,Kazancı ve Taşburun sahalarında,  gece idmanları ise lider spor salonunda (halı saha) yaptıklarını söyledi ve sezon açılışımızda 28 Eylül günü Atatürk stadında yapılacak ve rakibimiz de büyük bir ihtimalle TEKSPOR olacak dedi.


Sample Image


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 İftar yemeğine katılan belediye ve kulüp başkanı Yaşar Yazıcı’da konuşmasında bu yıl iyi bir kadro kurduklarını belirterek, hedefimiz önce lig şampiyonluğu, sonra da yapılacak olan yükselme maçlarında  rakiplerimizi bir bir geçerek 3..lige çıkmaktır dedi. 


 


Alt yapıya ve özellikle de tesisleşmeye büyük önem verdiklerini de anlatan belediye ve kulüp başkanı Yazıcı, bu konuda yeni yönetimle birlikte aldıkları kararları tek tek uygulamaya koymaya başladıklarını ve en kısa sürede Akyazı’yı tesis cenneti haline getireceklerini söyledi. Neşe içinde ve tam bir dost ortamında geçen iftar yemeğinde davetliler çorba, tas kebabı,pilav ve tatlıdan oluşan bir mönüyle oruçlarını açtılar. 


 


 As Akyazıspor’un yeni transferleri ve geldikleri kulüp ve oynadıkları mevkiiler şöyle ; 


Erol Ayçiçeği ( Kaleci)   Yalovaspor, Ali Osman Yüksel( Kaleci)  Çarşambaspor, Ahmet Bayar  (Geri dörtlü)  Orduspor Paf, Hakan Menekşe (Geri dörtlü)  Bandırmaspor, Selçuk Urcan (Geri dörtlü)  Gebzespor, Osman Altınbulak ( Orta saha) Orhangazi, Erdem Akuklu (Orta saha) İst.Hadımköy, Aykut Baltacı  (Orta saha)  Karasuspor, Erkan Eker (Orta saha)  Serdivanspor, Fikri Yılmaz ( Forvet) Karasuspor, Gökhan Kılınç ( Forvet)         Karasuspor, Tolga Akan ( Forvet)  Kastamonuspor 


 


Sample Image


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


Sample Image


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


BizimAkyazı.com

banner220
Yorumlar (0)