As Akyazıspor'da yeni yapılanma

Gecen yıl Baraj maçında Karasu spora yenilerek Süper lige düşen As Akyazıspor Sait Okur önderliğinde yeni bir yapılaşmanın içine girecek.

Süper Amatör 11.07.2013, 13:16
As Akyazıspor'da yeni yapılanma

Gecen yıl Baraj maçında Karasu spora yenilerek Süper lige düşen As Akyazıspor Sait Okur önderliğinde yeni bir yapılaşmanın içine girecek.  Bal liginde ikinci kez çıktığı Baraj maçında Karasuspor’a 2-1 yenilerek Amatör Süper lige düşen As Akyazıspor’da yeni sezonda Teknik adam olarak yine Sait Okur görev yapacak. Sarı Siyahlı ekibin geleceğini gazetemiz  ile paylaşan deneyimli çalıştırıcı Sait Okur yeni sezonla ilgili olarak düşüncelerini şu başlıklar eşliğinde bizimle paylaştı.

AKYAZI’LI GENÇLER ÖN PLANDA

Sait Okur Bal liginden düşen bir takım olarak önce bütçemiz sonrada eldeki kadro oluşturmamız farklı olacak. İlk aşamada biz Akyazı’nın içinde ve de dışında olan Akyazılı gençlerden oluşan bir kadro oluşturmayı düşünüyoruz. Bunun için tespitlerimiz başladı. Bu konuyu biraz daha açmak gerekirse ,bize lazım olanı Akyazı’da bulamazsak eğer ,bu eksiği Sakaryalı Gençlerden de  kapatabiliriz. Bunun için geçen yıl bizde olan futbolculardan da faydalanabiliriz.

GENÇLER BİZİM OLMAZSA OLMAZLAR
As Akyazı’nın bu seneki kadrosu içinde kendi alt yapımızdan yetişen gençlerde olacak. Geçen yıldan beri benim gözetimimde bizimle beraber çalışan dört beş genç Süper ligde oynayabilecek düzeye geldiler. Bu aşama içinde olan gençler bir yerde bizim yeni transferlerimiz olacak.

HEDEFSİZ YERDE ZATEN BEN OLMAM

Bu senenin hedefi hakkında da bilgi veren Sait Okur bu konuda şunları söyledi. As Akyazı her zaman olduğu gibi hedefin içinde olacaktır. Bu Bal olur ,Bal olduktan sonra 3 lig olur. Zaten bende bir teknik adam olarak hedefsizliğin olduğu yerde olmam.

Yorumlar (0)