banner212

banner211

ASKF'den Başkan Yılmazer'e ziyaret

Askf Başkanı Yaşar Zımba ve Sakarya Futbol İl Temsilcisi Ali Aslan, Sapanca Belediye Başkanı Aydın Yılmazer'i ziyaret etti

Süper Amatör 16.05.2016, 17:02 16.05.2016, 17:20 UTKU KAYNAR
ASKF'den Başkan Yılmazer'e ziyaret
banner218
 Sapanca’yı Sakarya Süper Amatör Lig’de başarıyla temsil ederek Bölgesel Amatör Lig’e yükselmeyi hak eden Sapanca Gençlikspor ve Kırkpınarspor’u  başarılarından dolayı, yine Bal Ligi grubunda Sapanca’nın diğer takımı olan Akademispor’u da verdiği centilmence mücadeleden dolayı tebrik etmek üzere, Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer’i makamında ziyaret eden Askf Başkanı Yaşar Zımba ve Sakarya Futbol İl Temsilcisi Ali Aslan, amatör takımlara verdiği desteklerden dolayı aşkan Yılmazer’e teşekkür ettiler.

Ziyarette hazır bulunan Sapanca Gençlikspor Başkanı Yunus Gümüşel, Kırkpınarspor Başkanı Cüneyt Uçar ve Akademispor Başkanı Osman Kubilay da hem Başkan Yılmazer’e hem de ziyarette bulunan Zımba ve Aslan’a teşekkür etme fırsatı buldular. Sapanca’nın iki takımının birden Bal Ligi’nde mücadele edecek olmaları nedeniyle karşılıklı olarak değerlendirmelerde bulundular ve kazanılan başarının sadece sportif anlamda değil ilçe tanıtımı anlamında da çok önemli olduğu dile getirildi.

Sapanca’nın iki takımla birden gelecek sezon Bal Ligi’nde de başarılı olacağına inandıklarını belirten ziyaretçiler, kulüp yetkilileri ve Başkan Yılmazer, yeni sezon planlamasının sadece Bal Ligi’ne yükselen takımlar açısından değil, Sapanca’daki diğer amatör kulüpler açısından da hassasiyetle değerlendirilmesi gerekliliğinin altını çizdiler ve halkın futbola ilgisi sayesinde her zorluğun üstesinden gelineceğini ifade ettiler.

 

Yorumlar (0)