banner212

banner211

Baraj Maçın da Büyük Rezalet ! Hakem atamayı unuttular!

As Akyazıspor- Sapanca Gençlikspor Bölgesel Amatör Lig baraj maçına hakem atanmadığı için karşılaşma oynanamadı.

Süper Amatör 13.05.2012, 15:42
Baraj Maçın da Büyük Rezalet ! Hakem atamayı unuttular!
banner218
As Akyazıspor- Sapanca Gençlikspor Bölgesel Amatör Lig baraj maçına hakem atanmadığı için karşılaşma oynanamadı.Stada gelen takımlar ve ve taraftarlar kapalı stad kapılarını görünce şoka uğradı.

BAL Ligine yükselecek son takımın belli olacağı maçı takip etmek üzere Atatürk Stadına gelen habercilere ilk haberi görevli polis memurları verdi.

Daha sonra gazetecilerin yanına gelen ASKF Başkanı Hüseyin Kama da; [b]"MHK Hakem atamayı unutmuş. Maç iptal. Çarşamba günü yapılabilir" [/b] dedi.

Hakem ataması yapılması için gerekli yazının ASKF tarafından gönderilmediği öne sürülse de, yazının gönderildiği ancak atamayı komitenin yapmadığı öne sürüldü

Isınmak için sahaya çıkmaya hazırlanan Sapanca Gençlikspor'lu futbolcular ve yöneticiler bu haberle şok olurken, maçı izlemek için Adapazarına gelmek üzere olan Sapancalı ve Akyazılı yüzlerce taraftarın geri döndürülmesi için yoğun gayret gösterildi.

Hakem Talebinde bulunuldumu ?

Öteyandan  BAL Ligi Baraj müsabakaları için il tertip kurulu tarafından yeri ve zamanı belli olduktan sonra hakem ataması talebinde bulunulması gerektiği ve bu talebin yapılmadığı gelen haberler arasında[gallery link="file" orderby="title"]

banner220
Yorumlar (0)