Süper amatör küme B Grubunda ilk üçe çıkacak takımların açısından büyük bir önem taşıyan karşılaşmada Bekirpaşa Belde her iki yarıda attığı iki golle iddialı Söğütlüspor’u 2-0 Yenerek ilk üçe girme şansını büyük ölçüde yakaladı." />

Bekirpaşaspor-Söğütlüspor:2-0

Süper amatör küme B Grubunda ilk üçe çıkacak takımların açısından büyük bir önem taşıyan karşılaşmada Bekirpaşa Belde her iki yarıda attığı iki golle iddialı Söğütlüspor’u 2-0 Yenerek ilk üçe girme şansını büyük ölçüde yakaladı.

Süper Amatör 24.03.2013, 19:43
Bekirpaşaspor-Söğütlüspor:2-0

Süper amatör küme B Grubunda ilk üçe çıkacak takımların açısından büyük bir önem taşıyan karşılaşmada Bekirpaşa Belde her iki yarıda attığı iki golle iddialı Söğütlüspor’u 2-0 Yenerek ilk üçe girme şansını büyük ölçüde yakaladı. Maçın 11. Dakikasında Bir korner atışında arka direğe inen topa Yavuz kafayı vurdu ve takımını 1-0 Öne geçirdi. İlk yarı bu golle 1-0 Bekirpaşa’nın galibiyeti ile sona erdi.

İKİNCİ YARIDA  NEFESLER KESİLDİ

Maçın ikinci yarısında atak oynayan takım Söğütlüspor’un ileri uç elemanları yakaladıkları fırsatları değerlendiremezken Bekirpaşa belde nadir ataklardan birinde maçım uzatma dakikalarında oyuna ikinci yarıda giren Şaban’ın golü ile farkı ikiye çıkardı 2-0

UZATMADA OLAYLAR

Golden hemen sonra sahanın ortasında maçın hakemi Serkan Önsal’a itirazlar Söğütlüspor oyuncularının saldırısına dönüşünce saha karıştı. Jandarma güçleri olaya hemen anında müdahale ettiler. Bu kargaşada Serkan Önsal  kendisine hakaret eden Söğütlüspor oyuncusu Mustafa ile kaleci Aykut’a kırmızı kartını gösterdi. Bu futbolcular sahanın dışına çıkarken Bekirpaşa Belde seyircilerine sataşınca bu defa sahanın dışı karıştı. Olayların büyümesini jandarma güçleri ve sağduyulu her iki takım yöneticileri kısa bir zamanda önlediler.

SAHA : Emirler

HAKEMLER : Serkan Önsal*** Mehmet Öztürk*** Hüseyin Kaçar***

BEKİRPAŞA BELDESPOR : Semih*** Mustafa Metin*** Mustafa** ( Okan** ) Sertaç*** Yasin*** İsmail*** Y. Emre** ( Şaban*** ) Ufuk*** Semih*** A. Kadir*** Yavuz*** ( Ferhat** )

ANTRENÖR : Bayram Berber

SÖĞÜTLÜSPOR : Aykut (K.K ) Yasin** Samet** Selahattin ** İbrahim** Emrah** Onur*** Anıl*** Muhammet** ( Salih** ) Mustafa ( K.K ) Furkan** ( Erdi*** )

ANTRENÖR : Fevzi Çapkınlar

GOLLER : Dk. 11 Yavuz Dk. 90+1 Şaban ( Bekirpaşa Belde )

KIRMIZI KARTLAR : Dk. 90+2 Aykut, Mustafa ( Söğütlüspor )

Yorumlar (1)
İbrahim Gez 11 yıl önce
fevzi hoca neyapsın, futbolcular önce inanıcak, topu adam gibi oynucan. yazık onca emeğe, sahada varyata yapıcagına kim müsaitse topu ona atıcan .