banner212

banner211

Birlikten kuvvet doğar

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği üyelerini ve İl Hakem Kurulunu makamında ağırladı.

Süper Amatör 28.08.2018, 17:35 28.08.2018, 19:44 UTKU KAYNAR
Birlikten kuvvet doğar
banner218

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği üyelerini ve İl Hakem Kurulunu makamında ağırladı.  Başkan Toçoğlu, Başkan Toçoğlu, “Sporun emektarları hakemlerimize Büyükşehir Belediyesi olarak gereken özeni göstermeye gayret ediyoruz. Hakemlerimizin hizmetine her türlü ihtiyacını sağlayacak Hakem ve Gözlemciler Evini sunduk. Şehrimizde sporu ve sporcuyu geliştirecek ve değiştirecek olan hakemlerimizdir. Hakem arkadaşlarımıza yeni sezonda kolaylıklar diliyorum” dedi.

SAKARYA SPOR ŞEHRİ

Yaptıkları yatırımlarda Sakarya'yı spor şehri yapmak için çalıştıklarına değinen Toçoğlu, “Sporu bir bütün olarak ele aldık. İlçelerimize sentetik futbol sahaları inşa ettik. Ekrem Karaberberoğlu Altyapı Tesisleri ile gençlerimizi sporun geleceğine kazandırdık. Amatör Spor evi inşa ettik. Ayrıca Amatör spora ve sporcularına desteklerde bulunduk. Büyükşehir Belediyespor bünyesinde yer alan branşlarımız ve yeni yatırımlarımızla Sakarya sporun şehri olmaya devam edecek.” ifadelerini kullandı

banner220
Yorumlar (0)