banner212

banner211

Bu sene herkes Sapanca Gençlikspor’u konuşacak

Güçlü yönetimi ve yeni kadrosuyla sezona iddialı hazırlanan Sapanca Gençlikspor’da şampiyonluk hedefiyle yola çıktı. Başkan Cengiz Çetin iyi bir kadro oluşturduklarını belirterek, “Camiamızın ve taraftarımızın içi rahat olsun. Allah’ın izniyle bu sene herkes Sapancaspor'u konuşacak” dedi.

Süper Amatör 11.09.2019, 18:34 UTKU KAYNAR
Bu sene herkes Sapanca Gençlikspor’u konuşacak
banner218

Süper Amatör Lig’e yeni bir yapılanmayla giren Sapanca Gençlikspor, 2019-2020 sezonuna iddialı hazırlanıyor. Cengiz Çetin başkanlığında ilçenin önde gelen isimleri tarafından oluşturulan yönetim ile teknik sorumlu İsmail Yılmaz komutasında bu sene hedefini Bölgesel Amatör Lig olarak belirleyen Sapanca Gençlikspor, ses getiren bir kadro oluşturdu. 

15 YENİ TRANSFER

Transferde önemli isimleri kadrosuna katan Sapanca Gençlikspor, Levent Demiray, Recep Ali Şeremet, Çağrı Emin Gücür (Kalaycıspor), İsmail Cun (Kalaycıspor), Cihan Korucuoğlu (Altınova Belediyespor), Anıl Abanoz (Büyükçekmece Tepecikspor), Gökhan Demirci (Ortaçeşme), Ömer Faruk Can, Mert Onat (Arifiyespor), Engincan Kösemen (Kırkpınarspor), Tayyip Seymen, Enes Kılıç  (Körfez Spor Kulübü), Recep Arapoğlu (As Akyazıspor), Oğuzhan Kol (Sakaryaspor) ve Özcan Diyar Nebioğlu (Kardemir Karabükspor) ile anlaşmaya vardı.

9 OYUNCU KALDI

Sapanca Gençlikspor Yönetimi, teknik heyetin raporu doğrultusunda iç transferde ise İlker Engin, İshak Ekici, Eymen Özkan, Hami Soytürk, Murat Yıldız, Mustafa Temel, Soner Dursun, Usame Öztoprak, İsmail Berk Koçak ile yeniden anlaşma sağladı.

BU LİGDE KALICI DEĞİLİZ

Kulüp Başkanı Cengiz Çetin, “Göreve talip olduğumuzda söylediğimiz gibi en kısa sürede özlediğimiz ve arzuladığımız profesyonel liglere kavuşmak için hocamızın raporu doğrultusunda transfer komitemiz ile yoğun bir çalışma içine girdik ve transferde belirlediğimiz önemli isimleri kadromuza kattık. Daha öncede ifade ettiğimiz gibi bu ligde kalıcı olmak istemiyoruz buna paralel olarak da Sapancaspor'un hak ettiği yere gelmesi için ciddi bir çalışma içerisindeyiz. Kadromuz aşağı yukarı şekillenmiş durumda. Bu süre zarfında belki 1 veya 2 ismi daha takıma katabiliriz. Transfer komitemiz ve hocamız ile yapacağımız son istişareler daha belirleyici olacaktır.  Camiamızın ve taraftarımızın içi rahat olsun. Allah’ın izniyle bu sene herkes Sapancaspor'u konuşacak” dedi.    

banner220
Yorumlar (0)