banner212

banner211

Çamlıcaspor Hendek Gençlik'e talip

Süper Lig’de iki takımı yer alan Hendek’te yeni sezon öncesi belirsizlik hakim.

Süper Amatör 04.01.2012, 07:10
Çamlıcaspor Hendek Gençlik'e talip
banner218
Süper Lig’de iki takımı yer alan Hendek’te yeni sezon öncesi belirsizlik hakim.Hendek Gençlikspor'a Çamlıca Beldespor talip.


Süper Lig’de iki takımı bulunan Hendek’te belirsizlik sürüyor. Çamlıca Belediye Başkanı Sinan Baylan’ın, beldesine bir takım kazandırmak için iki takımdan birisini istediği öğrenildi. Baylan ile İnci’nin konuyla ilgili bir araya gelmesi bekleniyor.

Çamlıca’dan talep

Süper Lig’de yeni sezonda iki takımla mücadele edecek Hendek’te takımların durumu henüz netlik kazanmadı. Hendek Gençlikspor ve Hendekspor’un geleceğiyle ilgili bir karar verilmezken, Çamlıca Belediye Başkanı Sinan Baylan’ın, Hendek Belediye Başkanı Ali İnci’den bir talebi oldu. Baylan’ın, İnci’ye iki takımdan birisini Çamlıca’ya taşımak istediğini söylediği İnci’nin de bu isteği olumlu baktığı öğrenildi.İnci’yle görüşecek

Çamlıca Belediye Başkanı Sinan Baylan’ın yeni futbol sahasının da yapımı sonrası iki Hendek takımından bir tanesini alarak beldeyi en iyi şekilde temsil ettirmeyi istediği öğrenildi. Başkan Ali İnci’yle konuyla alakalı bir araya gelecek Baylan’ın Hendek Gençlikspor’u almayı çok istediği öğrenildi. Bu isteğin gerçekleşmesi durumunda ise ilçenin diğer takımı Hendekspor’un adının da Y.Hendekspor olarak değişerek sezona başlaması bekleniyor. 

   banner220
Yorumlar (0)