banner212

banner211

Çiğdem Erdoğan Atabek sözünü tuttu

Ak Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, Geyvespor maçına gitme sözünü tuttu

Süper Amatör 15.01.2022, 20:33 15.01.2022, 20:36 UTKU KAYNAR
Çiğdem Erdoğan Atabek sözünü tuttu
banner218

ATABEK SÖZÜNÜ TUTTU

Geçtiğimiz günlerde Güven Hasbaş’ın sunduğu Ters Açı programına konuk olan Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, yayın esnasında Geyvespor başkanından gelen mesaja verdiği cevabın ardından, Geyve Stadı’ndaki ilk maçı izlemeye geleceğine söz vermişti. Atabek hafta sonu oynanan Geyvespor-Hendek Yenimahalle maçında sözünü tuttu.


Geyvespor, Süper Amatör Küme C Grubu’nda ikinci yarının ilk haftasında Hendek Yenimahallespor’u yapımı yeni tamamlanan Geyve İlçe Stadı’nda konuk etti. Yeni stattaki ilk maçı izlemeye gelenler arasında Ak Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya,  Geyve Ak parti İlçe Başkanı Abdullah Özdemir, Sakarya Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanı Yaşa Zımba’da yer aldı. 


Müsabaka öncesi her iki takım oyuncularını ve hakemleri ziyaret eden Çiğdem Erdoğan Atabek başarılar dilerken mücadeleyi tribünden izledi. Atabek’e Stadın proje aşamasından yapımına kadar olan süreçte verdiği desteklerden ötürü Geyvespor forması ve teşekkür plaketi hediye edildi. Atabek daha sonra başkan Murat Kaya ile birlikte yapımı devam eden Gençlik Merkezi inşaatını gezerek bilgiler aldı. 

Yorumlar (0)