Süper amatör Küme B Grubunda ilk üç sırayı garantileyen Demirspor Erenler sentetik sahada Garajlar Taçspor ile karşılaştı." />

Demirspor Antreman yaptı 6-0

Süper amatör Küme B Grubunda ilk üç sırayı garantileyen Demirspor Erenler sentetik sahada Garajlar Taçspor ile karşılaştı.

Süper Amatör 20.03.2013, 18:45
Demirspor Antreman yaptı 6-0

Süper amatör Küme B Grubunda ilk üç sırayı garantileyen Demirspor Erenler sentetik sahada Garajlar Taçspor ile karşılaştı.

Sürekli antrenman yapan ve hiç antrenman yapmayan iki takımın mücadelesini ayakta kalan Demirspor güle oynaya bitirdi. Demirspor İlk yarısını Samed’in frikikten ve Mustafa’nın kafayla kaydettiği gollerle 2-0 Önde kapadığı maçın ikinci yarısında da 48 ve 64. Dakikalarda Ömer, 80. Dakikada Samet Şişko ve 87. Dakikada Emre Kaya’nın golleri ile farka gitti ve maç 6-0 Demirspor’un üstünlüğü ile sona erdi.

SAHA : Erenler sentetik

HAKEMLER : Hasan Kösemen*** Ertuğrul Kardeş*** Hüseyin Kaçar***

DEMİRSPOR : Harun*** Semih** ( Kemal** ) Emre Kaya*** Burhan*** Mert*** Samed*** Hüseyin** Samet Şişko*** Ö. Faruk*** Emre Akkuş*** ( Yunus*** ) Mustafa*** ( Kemal Emin** )

ANTRENÖR : Ahmet Akkuş

GARAJLAR TAÇSPOR ; Harun**Hakan** Cihan** Cüneyt** Aral** Emre** Sina** İlkay*** ( Mustafa** ) Mustafa Çınar ** Uğur** Ömer**

ANTRENÖR : Nurettin Çelikarslan

GOLLER : Dk. 27 Samed Dk. 37 Mustafa Dk. 48-64 Ömer Dk. 80 Samet Şişko Dk. 87 Emre Kaya ( Demirspor )

 

HABER: SIRRI ŞANLI


Yorumlar (1)
Yavuz YILDIRIM 11 yıl önce
Memleketin tüm Demirsporları'nı takip eden adına Sakarya Demirspor'u tebrik ederiz.