banner212

banner211

Dostluk turnuvası ödülleri verildi

Sezon başında Süper Amatör Lig ekiplerinin katıldığı dostluk turnuvasında bir araya gelen kulüplere Adapazarıspor yönetimi plaket töreni düzenledi

Süper Amatör 25.10.2018, 13:08 25.10.2018, 13:14 UTKU KAYNAR
Dostluk turnuvası ödülleri verildi
banner218

Sezon başında Süper Amatör Lig ekiplerinin katıldığı dostluk turnuvasında bir araya gelen kulüplere Adapazarıspor yönetimi plaket töreni düzenledi. Adapazarıspor Başkanı Özkan Gümülcineli turnuvada emeği geçen herkese teşekkür etti.

Adapazarıspor Kulübü önderliğinden Süper Amatör Lig ekiplerinin sezona hazırlanması amacı ile düzenlenen dostluk turnuvasında mücadelede eden Erenlerspor, Adapazarıspor, Arifiye Kalaycıspor, Hendek Dereköyspor, Harmanlıkspor ve Sapancaspor takımları temsilcileri önceki akşam düzenlenen yemekte bir araya geldiler. Adapazarıspor Yönetimi, dostluk turnuvasına katılan kulüplerin yöneticilerine yemek vererek plaket töreni düzenlendi. İl Hakem Kurulu, gözlemciler, basın mensupları ve kulüp temsilcilerine plaket takdim eden Adapazarı yönetimi turnuvaya katılımlarından dolayı herkese teşekkür etti.

Adapazarıspor Başkanı Özkan Gümülcineli “Bu yıl farklı bir hazırlık dönemi geçirilmesi adına böyle bir turnuvası düzenlemeyi düşündük. 6 Takımın katıldığı turnuvada hep bereber bir hazırlık dönemi geçirdik. Bu daveti kırmayarak bize destek olan tüm takımlara, hakemlerimize ve basın mensuplarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

banner220
Yorumlar (0)