banner212

banner211

Erenler Stadı devrediliyor

Büyükşehir Belediyesi’nin, Erenler Stadı’nı Erenler Belediyesi’ne tahsis etmek için protokol imzaladığı öğrenildi.

Süper Amatör 27.04.2015, 17:13 27.04.2015, 17:16 UTKU KAYNAR
Erenler Stadı devrediliyor
 Büyükşehir Belediyesi’nin, Erenler Stadı’nı Erenler Belediyesi’ne tahsis etmek için protokol imzaladığı öğrenildi. Erenler Belediyesi’nin tahsisine geçecek stadın Çim Sahası’nın da sentetik olarak ışıklandırmalı hale getireceği öğrenildi.

PROTOKOL İMZALANDI

Büyükşehir Belediyesi’nin tahsisini elinde bulundurduğu Erenler Stadı’nı Erenler Belediyesi’ne vermek için anlaşma sağladığı öğrenildi. İki belediye arasında yapılan resmi yazışmaların sonunda protokol imzalandığı öğrenilirken, resmi açıklamanın ise bugün veya yarın yapılacağı gelen haberler arasında yer alıyor.

ÇİM DE SENTETİK OLACAK

Erenler Stadı’nın Erenler’e tahsisinin sonrasında Çim Sahası’nın da sentetik saha haline dönüştürülerek ışıklandırmalı hale getirileceği öğrenildi. Bu şekilde Erenler Stadı’nın daha çok maça ev sahipliği yapması sağlanacak. Erenler Stadı’nı Erenler belediyesi’ne verecek Büyükşehir Belediyesi’nin, merkeze bir iki sentetik saha yapmak için arayışlarda olduğu da gelen haberler arasında yer alıyor.

Kaynak: Kaynak: YeniHaber Gazetesi
Yorumlar (1)
muratgurturk 7 yıl önce
Kentpark a 2-3 tane sentetik saha yaparak amatör merkez takımlarının mağdur olmasi engellenir hemde Kentpark daha canlı ve spor merkezi olarak kullanılabilir.