banner212

banner211

ERENLERSPOR'A 2 TAKVİYE DAHA

Süper Amatör Lig B Grubu’nun lideri Erenlerspor transferde hız kesmiyor. Mavi-Beyazlı takım, Hendekspor’dan Doğukan Bayraktutar ve Çayırovaspor’dan Ömer Faruk Bilgin ile kadrosunu güçlendirdi.

Süper Amatör 01.01.2020, 22:07 UTKU KAYNAR
ERENLERSPOR'A 2 TAKVİYE DAHA
banner218

Süper Amatör Lig B Grubu'nun lideri Erenlerspor transferde hız kesmiyor. Mavi-Beyazlı takım, Hendekspor'dan Doğukan Bayraktutar ve Çayırovaspor'dan Ömer Faruk Bilgin ile kadrosunu güçlendirdi.

Erenlerspor, Süper Amatör Lig'de ikinci yarı öncesinde kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Mavi-Beyazlı takım, Hendekspor'dan Doğukan Bayraktutar ve Çayırovaspor'dan Ömer Faruk Bilgin'i kadrosuna kattı. Bölgesel Amatör Lig (BAL) hedefiyle çıktığı yolda devre arasında dördüncü transferine imza atan Erenlerspor'da iki oyuncu da takımın başarısı için mücadele edeceklerini söyledi.
HEDEFE ULAŞACAĞIZ
Erenlerspor Kulüp Başkanı Orhan Şeşen, Bölgesel Amatör Lig hedeflerine ulaşmak adına iki önemli oyuncuyu daha kadrolarına kattıklarını belirtti. Başkan Şeşen, "Ligin ilk yarısını lider olarak bitirerek hedefimize ulaştık. İkinci yarıda grubu birinci olarak bitirmeyi istiyoruz. Bunun için gerekeni yapacağız" şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)