Erenlerspor'da hedef BAL

Süper Amatör 20.06.2024, 12:59 21.06.2024, 22:45 SporExpres
Erenlerspor'da hedef BAL

Süper Amatör Lig ekiplerinden Erenlerspor yeni sezon öncesi yönetim olarak ilk toplantısını gerçekleştirdi. Başkan Şaban Çolak, önderliğinde toplanan mavi beyazlı ekipte hedef Bölgesel Amatör lig.

İLK TOPLANTI

Geçtiğimiz sezon Süper Amatör Ligde son haftada ligde kalan Erenlerspor, yeni sezon öncesi Başkan Şaban Çolak önderliğinde sezon planlaması için ilk toplantısını gerçekleştirdi. Mavi beyazlı ekipte hedef bu sezon şampiyon olarak Bölgesel Amatör Lige yükselmek. Erenlerspor’un transfer çalışmalarına başladığı gelen bilgiler arasında.

GÖREV DAĞILIMI YAPILDI.

Yeni bir yapılanma ile yola çıkan Erenlerspor’da yapılan toplantı sonrası mavi beyazlı ekipte görev dağılımı yapıldı. Kulüp Başkanlığını Şaban Çolak’ın üstlendiği Erenlerspor da Başkan yardımcılığı görevlerini Ahmet Özgedik, Bülent Afyon, Murat Karpuz, yaparken As Başkanlık görevini Serdar Sert üstlenirken Genel Kaptanlık görevini  Semih Karakoç üstlendi. Futbol Şube Sorumluluğuna ise Sinan Ay getirildi. Kulübün Genel Sekreteri ise Umut Demir oldu.

KÜÇÜK DÖNEMİ

Süper Amatör Ligde hedefini şampiyonluk olarak belirleyen Erenlerspor’da teknik ekip belli oldu. Mavi beyazlı takımın Antrenörlük görevine İsmail Küçük getirildi. Geçmiş dönemlerde Erenlerspor ile Bölgesel Amatör Lige yükselme sevinci yaşayan tecrübeli Antrenörün yardımcılığını Bahattin Okçular, kaleci antrenörlüğünü Mustafa Yılmaz yapacak.

HEDEFE ULAŞACAĞIZ

Erenlerspor Kulüp Başkanı Şaban Çolak, “ Yeni sezon öncesi yönetim olarak bir araya geldik. Hedefimiz Bölgesel Amatör Lig  bunun için erkenden kolları sıvadık. Antrenörlük görevine İsmail Küçük hocamızı getirdik  onun raporu doğrultusunda transfer çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İnşallah sezon sonu hedefimize ulaşacağız” dedi.

Yorumlar (4)
Erenler 1 ay önce
Altyapınızdan yetişip sağda solda heba olan eski oyuncularınızı geri çağırın. İsmail hocayada bu yakışır.
Apti 1 ay önce
Hayırlı olsun
Ada 1 ay önce
Tebrikler
Hacıoğlu 1 ay önce
Şaban çolağı tebrik ediyorum hayırlı olsun