Erenlerspor'da yeni yönetim belli oldu

Erenlerspor’un yeni başkanı Kadir Kocacık oldu. Kocacık, Erenlerspor’u kısa zaman içerisinde hak ettiği yerlere taşıyacaklarını ifade etti.

Süper Amatör 02.06.2022, 14:43 02.06.2022, 15:36 SporExpres
Erenlerspor'da yeni yönetim belli oldu

Erenlerspor’da bayrak değişimi gerçekleşti. Gerçekleşen kongre sonucunda kulübün yeni başkanı Kadir Kocacık oldu. Devir teslim töreninde konuşan yeni Başkan Kadir Kocacık, “Kulübümüze kuruluşundan bu güne emek veren tüm büyüklerime, kardeşlerime ve görevi devir aldığım son başkanımız Kadir Kurtuluş’a teşekkür ediyorum. Devir aldığımız bu bayrağı daha yukarılara çıkarabilmek için yönetim kurulu üyelerimiz ile birlik ve beraberlik içerisinde çalışarak Erenlerspor’umuzu kısa zaman içerisinde hak ettiği yerlere taşıyacağız” dedi.

TEŞEKKÜR ETTİ

Görevi devir eden Kadir Kurtuluş ise, “Göreve geldiğimiz günden itibaren Erenlerspor’umuzu daha iyi seviyelere taşıyabilmek için çalıştık. Birlikte görev yaptığımız arkadaşlarıma ve takımımıza destek veren herkese teşekkürü bir borç biliyorum. İnşallah Erenlerspor yeni başkanı Kadir Kocacık kardeşimiz ve ekibiyle birlikte daha iyi yerlere gelecektir” dedi.

YENİ YÖNETİM

Yeni yönetim bu isimlerden oluşuyor: Başkan Kadir Kocacık. Yönetim Kurulu Üyeleri: Bekir Yıldız, Muharrem İşler, Erol Çiçek, Eyüp Talha Kocacık, Hasan Çakır ve Yavuz Korkmaz. Denetim Kurulu Üyeleri: Bilal Beşkardeşler, Fatih Özpilavcı ve Yasin Baran.

Yorumlar (1)
Parkspor 2 yıl önce
Kadir kurtuluş seni bile tongaya getirdi bu kamil, Gürkan denilen utanmazlar, gürkannn nerdesin gürkannn kaçma