banner212

banner211

Erenlerspor Geleceğe Koşuyor

Erenlerspor başlattığı Futbol Yaz Okulu ile geleceğin yıldızlarını yetiştirmek üzere çalışmalarını sıkı tutuyor.

Süper Amatör 22.07.2013, 09:25
Erenlerspor Geleceğe Koşuyor
banner218

Erenlerspor başlattığı Futbol Yaz Okulu ile geleceğin yıldızlarını yetiştirmek üzere çalışmalarını sıkı tutuyor.


Çalışmalar üç ay sürecek

Erenler’de Futbol Yaz Okulu çalışmalarını Haziran ayında başlatan Erenlerspor üç aylık zaman içerisinde okul çalışmalarını sürdürecek. Hem İlimize hem de değişik profesyonel kulüplere futbolcu yetiştirme geleneğini sürdüren Erenlerspor Kulübü; antrenörleri Şaban Çolak, İsmail Küçük, Gürcan Alkan ve Altyapı Koordinatörü Bahattin Okçular nezaretinde çalışmalarına heyecanla devam ediyor.

Aileler den yakın takip

2001-2006 Doğumluların dahil edildiği Erenlerspor Futbol Yaz Okulu çalışmalarına 272 çocuk katılım gösterdi. İlk kez futbol yaz okuluna katılan öğrencilerin heyecanını aileleri de yakından izliyorlar. Yavrularının antrenmanlarını yakından takip eden veliler antrenman sonrasında çocuklarının terlerini silerek, üstlerini değiştirmeleri ise gözlerden kaçmıyor. Çalışmalardan memnun olduklarını söyleyen veliler, Erenlerspor Kulübü yöneticilerine teşekkürlerini ilettiler.

Kalite için çalışıyoruz

Günün çalışmasını izleyen Kulüp Başkanı Tacettin Öztürk; “ Türk futbolun da kalitenin artırılması için lüzumlu olan alt yapıyı bizler de önemsiyoruz. Deneyimli antrenörlerimizle geleceğin yıldızlarını yetiştirmek için kollarımızı sıvadık. Bu okullardan yavrularımızı; hem sporcu olarak hem de kaliteli insan olarak yetiştirmek üzere çalışmalarımızı aralıksız olarak sürdüreceğiz. İlgilerinden dolayı velilerimize teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.

 

banner220
Yorumlar (0)