Erenlerspor küme düştü

Bölgesel Amatör Lig temsilcilerimizden Erenlerspor , Baraj maçında Hendek Dereköyspor'a 2-0 mağlup olarak BAL'a veda etti.

Süper Amatör 29.04.2022, 18:07 SporExpres
Erenlerspor küme düştü

Bölgesel Amatör Lig temsilcilerimizden Erenlerspor , Baraj maçında Hendek Dereköyspor'a 2-0 mağlup olarak BAL'a veda etti.

Bölgesel Amatör Lig 6 Bölge 3.Grup'ta mücadele eden Erenlerspor normal sezonu 18 hafta sonunda 14 puan ile 8'inci sırada tamamlamış normal statü gereği küme düşmüştü. Lacivert Mavililer Sapancaspor'un şampiyon olarak 3.Lig'e çıkmasının ardından bir BAL statüsü gereği baraj hakkı doğmuştu. Bugün Karaman Spor Kompleksi'nde oynanan baraj mücadelesini Süper Amatör Play-off ikincisi Hendek Dereköyspor 2-0 kazanınca Erenlerspor lige veda etti.

Erenlerspor geçtiğimiz sezonda astronomik rakamlara kurduğu kadrosu ile büyük hayal kırıklığı yaşamış grup sonuncusu olmasına rağmen küme düşme olmadığı için ligde kalmıştı.

Yorumlar (11)
Hahah 2 yıl önce
Hikmet ve bayram orda olduğu sürece 10.amatöre kadar giderler Kamil sende tencere tava yıka
Sporsever 2 yıl önce
Senelerce trilyonlar harcayarak küme düştüğünde kimse ses etmedi bu sene genç kadro ile son ana kadar savaşıp neredeyse sıfır maliyet ile geldiler ama eminim herkes atıp tutacak.İşte bu yüzden bu şehir takımı Sakaryaspor bile dışarıya bağımlı.ÇÜNKÜ BU ŞEHİR ASLA GENÇLERİNE SAHİP ÇIKMADI !!!
Bekirpaşa 2 yıl önce
Bayramın gittiği yerde ot bitmez, Ali palas çok komik adam heryere musallat oluyor, bi çekil git işine gücüne bak
sporsever54 2 yıl önce
Kulübün anahtarını ne zaman belediyede vereceksiniz yaptığınız icraatlar ortada baldan aldınız takımı süper amatör düşürdünüz Helal olsun size
Tabakhne 2 yıl önce
Hikmet sevim ve çantacıları rezil ettiniz semti terkedinn gidin semti utanmazlar
Hacıoğlu 2 yıl önce
Büyük fiyasko, hikmet sevim senin eserin aferim sana
Kamil 2 yıl önce
Üzülme kamil sen zaten kötü hocaydın, yine kötü hoca olarak yaşantına devam edeceksin
Erenler 2 yıl önce
Farkında değiller Fevzi başkan küme düştü aslında
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın