Erenlerspor'da ilk aday Murat Balaban

Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden ve istediği sonuçları alamayıp geçtiğimiz sezon Süper Amatör’e düşen Erenlerspor’da yeni yapılanmanın startı verildi.

Süper Amatör 15.06.2022, 11:13 15.06.2022, 11:15 SporExpres
Erenlerspor'da ilk aday Murat Balaban

Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden ve istediği sonuçları alamayıp geçtiğimiz sezon Süper Amatör’e düşen Erenlerspor’da yeni yapılanmanın startı verildi. Son 2 sezonda hem yönetim hem sportif olarak çok çalkantılı bir dönem geçiren Lacivert Mavililerde başkan Fevzi Kılıç’ın bu sezon Belediye içinden bir yönetim oluşturarak sorunları çözmeyi hedefledi.

BALBAN’I İSTİYORLAR

Geçtiğimiz hafta Kadir Kocacık başkanlığında yeni bir yönetim kuran Erenlerspor’da ilk hedef teknik adamı belirlemek. Berk Yusuf Yıldız, Bülent Yıldırım ve Murat Balaban gibi bir çok ismin gündeme geldiği Erenler’de yönetimin Sakaryaspor Altyapısı’ndaki görevinden ayrılan Murat Balan’ın takımın başına getirilmesi gündemde. Balaban’ın Amatör Küme’de çalışıp çalışmama kararının henüz netleşmediği öğrenilirken Başkan Kadir Kocacık bu Balaban ile yapılacak görüşmelerin ardından diğer isimlerle temasa geçeceği gelen bilgiler arasında.

Yorumlar (36)
Erenlerspor sevdalısı 2 yıl önce
Serdivansporu uçuşa geçiren ve şampiyon yapan adam Berk Yusuf yıldız gibi bi hoca varken Murat’ta kimmiş biz bu takımı şampiyon olmasını istiyoruz
Ahmet 2 yıl önce
Alıştınız millete çift maaş vermeye
Tarık ÇETİNKAYA 2 yıl önce
Alt yapı hocalarını geçiniz. Gerek futbol hayatında süper ligde forma giymiş, gerek Antranörlük yaptığı yıllarda şampiyonluklar yaşamış. Profesyonel liglerin bir alt liginde 2 bir kaç yıl takım yönetmiş. Futbolu ve Erenlerspor’umuzun şu an da oynadığı süper amatör liglerinde başarılar yaşamış. Ligi tecrübeleriyle iyi bilen sentimizin insanı. Berk Yusuf Yıldız ın bu göreve getirmek yapılacak en mantıklı iştir. Her yönüyle yapılması gereken en mantıklı iş budur.
Arda Şengel 2 yıl önce
Bir Erenler’li olarak takımın başında başarıdan başarıya yürüyen Berk Yusuf Yıldız’ı istiyoruz
fk 2 yıl önce
Uzun yıllardır tecrübesi olan sözleşmesi yeni biten Bölgesel amatör Ligi ve süper amatörde Yıllardır çalışmış Berk Yusuf Yıldız hoca varken neden Murat balaban. Daha alt ligleri tecrübe etmek içinmi ?
Hülya şengel 2 yıl önce
Bir Erenler'li olarak takımımızın başında Berk Yusuf Yıldız'ı görmek mükemmel olur.
Abdullah 2 yıl önce
Murat hoca kalitesi tartışılmaz. Yusuf Berk hocan>nda belirli tecrübesi var.HEikiside kulübe faydası olur. Yusuf hoca ne yaz>kki Serdivansporu Çalıştırırken Erenlerli gen"lere sahip ç>kmam>ştır. Şimdi hangi yüzle Erenlere gelmek istiyor.
Abdullah 2 yıl önce
Murat balaban'a sallamaktan vazgeç Murat Balaban'ın kariyerine iyi bakın ve iyi değerlendirin sakar sporcu yaptığı işler meydanda hem gençlerde hem a takımda Hem de profesyonel kazandırdığı çocuklar takıma Kimin gelip gelmeyeceği Beni ilgilendirmez Berk Yusuf Serdivan'da ekran erenlerspor'dan kaç tane oyuncu almıştır erenlerden kaç kişiye faydası olmuştur bana onları Sayın cevabını verin
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın