banner212

banner211

Ferizli Karadeniz küme düştü

Süper Amatör lig 19. Hafta karşılamasında Hendek Akova Barışspor ile Ferizli Karadenizspor Hendek suni çim’de karşılaştı.

Süper Amatör 25.02.2018, 18:20 08.03.2018, 20:30 UTKU KAYNAR
Ferizli Karadeniz küme düştü
 

Süper Amatör lig 19. Hafta karşılamasında Hendek Akova Barışspor ile Ferizli Karadenizspor Hendek suni çim’de karşılaştı.

Karşılaşma öncesi saygı duruşu ve istiklal marşı söylenmesinden sonra konuk ekip Ferizli Karadenizspor’un başlama vuruşuyla başladı.

İlk dakikalardan itibaren oyunda baskı kuran taraf ev sahibi Akova Barışspor oldu. Atak üzerine atak geliştiren Akova Barışspor Maçın 23. Dakikasında Murat ile golü buldu. 1-0

Maçı bırakmayan Akova Barışspor  30. Dakikada Oğuzhan ile bir gol daha kazandı. Geride kalan dakikalarda gol olmayınca Akova Barışspor ilk yarıyı 2-0 önde kapayan taraf oldu.

İkinci yarıda etkili olan taraf Akova Barışspor oldu. Geliştirdiği ataklarda gol aradı ve 61. dakikada Murat ile bir gol bulan Barışspor skoru3-0’a getirdi.

Ani gelişen bir atakta Ferizli Karadenizspor Arda ile gole ulaştı. 3-1

69. Dakikada ani atak geliştiren Barışspor Savaş ile farkı 3’e çıkardı.4-1

Maçın böyle bitmesi beklenirken Karadenizspor 89. Dakikada geliştirdiği atakta Emre Saki ile bulduğu golle maçın skoru belirlendi. 4-2

Bu sonuçla Ferizli Karadenizspor’un ligden düşmesi kesinleşirken Akova Barışspor ligde kalma umudunu devam ettirdi.

Akova Barışspor:4

Ferizli Karadenizspor:2

Saha: Hendek Suni Çim

Hakemler: Serkan Ünsal, Batuhan Güz, İdris Çağatay

Akova Barışspor:Adem, Yasin(Levent), Kadir, Emre, Cihan Curoğlu, Fırat(Ercan), Cihan Ersoy, Murat, Oğuzhan(Talha), Anılcan, Savaş

Antrenör:A.Kemal Yener

Ferizli Karadenizspor:Öztekin, Kadir, Muhammet(Emre Cihan), Emre Saki, Muammer, Gürkan, Recep,Yavuz, Osman, Yusuf(Onur), Arda

Antrenör: Bayram Kargun

Goller:Dk 23 Murat Dk 30 Oğuzhan Dk 61 Murat dk 69 Savaş(Akova Barışspor)Dk 65 Arda Dk 89Emre Saki(Ferizli Karadenizspor)

Mehmet KAVİS

Yorumlar (1)
matematik hocanızı ben 5 yıl önce
Bu nasıl haber ya! Bu nasıl matematik elinizle sayın kardesim puanı nasıl küme dusuyo daha 3 mac varken. bedava haber yapmayın. düstugu zaman düstu yazın düsmeden degil !!