banner212

banner211

Ferizlispor'da para krizi

Sakarya Süper Amatör Lig B Grubu'nda ekiplerinden Ferizlispor'da futbolcular geçtiğimiz hafta alacaklarını alamadıkları gerekçesi ile maça çıkmadılar

Süper Amatör 31.10.2018, 17:30 UTKU KAYNAR
Ferizlispor'da para krizi
banner218

Sakarya Süper Amatör Lig B Grubu'nda ekiplerinden Ferizlispor'da futbolcular geçtiğimiz hafta alacaklarını alamadıkları gerekçesi ile maça çıkmadılar. Yeşil Siyahlılar bu haftada maça çıkmamaları halinde küme düşecekler.

Geçtiğimiz sezon gösterdiği performans ile kendi sahasında hiç maç oynamamasına rağmen şampiyon olarak Süper Amatör Lig'e çıkma başarısını gösteren Ferizlispor'da çalkantılı günler yaşanıyor. Sakarya Süper mAmatör Lig B Grubu'nda mücadele eden Yeşil Siyahlılar, Belediye ve kulüp tarafından kendilerine verilen sözlerin tutulması üzerine geçtiğimiz hafta oynanması gereken Kocaalispor karşılaşmasın çıkmadılar.

BELEDİYE VE YÖNETİME İSYAN

Konu ile ilgili kulüpten resmi bir açıklama yapılmazken sezon başından beri futbolculara verilen ödeme taahhütlerinin yerine getirilmediği ve futbolcuların buna istinaden tepkilerini dile gösterdikleri gelen haberler arasında. Geçtiğimiz sezonda benzer sıkıntılar yaşan Ferizlispor, yaşanan ödeme sorunlarına rağmen Süper Amatör Lig'e çıkmayı başarmıştı. Yeşil Siyahlı taraftarlar Belediye ve kulüp yönetiminin konuya duyarsız kalmasından şikayetçiler. Süper Lig'e büyük emeklerle çıktıklarını dile getiren taraftarlar Ferizli Belediyesi ve yönetimin oyunculara verdiği sözleri yerine getirmesini beklediklerini söylediler. Sosyal medya üzerinden paylaşımlarda bulunan Ferizlisporlular, bir çok ilçede 2-3 takım bulunmasına rağmen Ferizli Belediyesi'nin bir takıma bile sahip çıkamamış olmasını eleştirdiler.

Bu hafta sonu kendi sahasında Harunustaspor'u konuk edecek olan Ferizlispor'un sahaya çıkmaması halinde Süper Amatör Lig'e veda edecek.

Yorumlar (17)
Ömer 4 yıl önce
Ben de geçen sene bu takımda dım ikinci yarı hiç alacağımız alamadık.son maça cikmayacaktik. Belediye Başkanı siz maçını çıkın ben alacaklarını vereceğim diye söz verdi. Bizde maça çıktık ve şampiyon olduk.veren sözler tutulmasını gibi bedava getirdiğimiz lisanslarimiza para ödeyerek geri aldık.malesef balık baştan kokuyor.
TemelSavar 4 yıl önce
Temel başkan tehdit etmekle olmuyor bu işler al gençler maça çıkmadı düşmeyi göze aldıysanız bizde size bir paraşüt alalım dikkatli düşün.
Bybaskan 4 yıl önce
Bi belediye bi takıma sahip çıkamıyorsa yazık bu kadar gencin emeğine ?
efkan 4 yıl önce
topçuların paralarını cebe indiren yöneticiler.haram zıkkım olsun size alın terimizi çalıyorsunuz. belediye başkanı da bunları yönetici diye takımın başında tutuyor
hakikat 4 yıl önce
ferizliye mükemmel tesisler yapıldı. fakat içinde spor yapanlar olmayınca bu tesisisler ne işe yarar. açılış yapıyorsun 29 ekim dolayısıyla gösteri yapıyorsun. ama spor yapan gençlerin parasını vermiyorsun. bu neyin kafası ferizli sizinle gurur duymuyordur diye düşünüyorum
islam 4 yıl önce
bir ilçenin itibarı bu kadar düşürülürmü. burda dogru dürüst adam yokmu.
Kazım 4 yıl önce
Sy ahmet soğuk bu ilçede birşeyler düzgün gitmesi senin elinde düzgün gitmezse sen gidersin bunu unutma.
Ferizlili 4 yıl önce
Belediye başkanı bu takıma sahip çıkmazsa halk ta seçimde ona sahip çıkmaz böyle iş bilmez yöneticilere takım mı emanet edilir
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın