Ferizlispor'da tam destek

Süper Amatör 18.11.2023, 21:49 SporExpres
Ferizlispor'da tam destek

Sakarya Süper Amatör Lig’in iddialı ekiplerinden Ferizli 2011 önceki akşam dayanışma gecesi düzenledi. Seray Düğün Salonu’nda düzenlenen geceye geniş katılım gerçekleşti. Geceye katılan ve Ferizlispor’a maddi ve manevi destek verenlere plaket ve forma hediye edildi.

KAYMAKAM VE BAŞKANDAN DESTEK

Düzenlenen geceye İlçe Kaymakamı Hasan Balcı ve Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu’nun yanı sıra İl Spor Müdürü Nevzat İnanç, İl AFAD Müdürü Hüseyin Kaşkaş,, TFF Sakarya İl Temsilcisi Tezcan Demir, İlçe Spor Müdürü Serkan Aydön, İlçe Milli Eğitim Müdürü Soner Yılmaz, İlçe Halk Eğitim Müdürü Sedat Çaylak, İlçe Jandarma Komutanı Serdar Koç, Ferizli Devlet Hastanesi Başhekimi Samet Kaymaz katıldı. 

TEŞEKKÜR ETTİ

Kulüp başkanı Abdurrahman Kaşkaş gecede yaptığı konuşmada; ‘’Her zaman yanımızda olan ve bu gece de desteklerini esirgemeyen saygıdeğer sponsorlarımıza, aynı zamanda ilçemizin değerli iş insanlarına teşekkürlerimizi iletiyoruz. Kulübümüze desteğini asla esirgemeyen tüm Ferizli esnafımıza, gecesini gündüzüne katarak takım için daima çalışan Ferizlispor Kulüp Yönetimimize, A Takım ve altyapılar olmak üzere tüm hocalarımıza ve tüm futbolcularımıza teşekkür ederiz.Daha iyi bir Ferizlispor için, şampiyonluk yolunda verilen tüm destekler için teşekkürler Ferizli’’ ifadelerini kullandı

Yorumlar (0)