banner212

banner211

Garajlar Taç şanssızlığına yanıyor

Garajlar Taçspor Kulüp Başkanı İbrahim Nalbant;Güçlü rakibimize yenilmemekle de avantajımızı kaybetmemiş bulunuyoruz” dedi.

Süper Amatör 04.01.2012, 06:10
Garajlar Taç şanssızlığına yanıyor
banner218
Garajlar Taçspor Kulüp Başkanı İbrahim Nalbant;Güçlü rakibimize yenilmemekle de avantajımızı kaybetmemiş bulunuyoruz” dedi.


Süper Lig Play-Off ilk haftasında Hendekspor karşısında Yusuf’un sakatlanması ve Caner’in kırmızı kart görmesiyle son 22 dakikayı 9 kişi tamamlamak zorunda kalan Taçspor’da başkan Nalbant, maçın ikinci yarısında yakaladıkları avantajı kullanamadıklarını söyledi. KAYBEDİLMİŞ BİRŞEY YOKPlay-Off’ka kolay rakip ve kolay maç olmadığını belirten Garajlar Taçspor Kulüp Başkanı İbrahim Nalbant, “Hendek maçı da bunlardan bir tanesiydi. Hendek çok iyi bir takım. Daha önceden karşılaşmadığımız bir takım. İlk yarıda rüzgarla birlikte epey bir baskı yaptılar bize. İkinci yarıda ise biz avantajlı konuma geçtik ama şanssızlık sonucu çok önemli bir futbolcumuz sakatlandı. Yusuf’un sakatlanmasıyla çok önemli bir şansı tepmiş olduk. Üçüncü oyuncu değişikliği yapıldıktan sonra Caner kırmızı kartla oyun dışına gönderildi. Dokuz kişi kalınca bu avantajımızı kullanamadık. Hendekspor gibi güçlü bir rakip karşısında son 22 dakikayı 9 kişi oynayıp 1puan aldığımız için sevinçliyiz. Sonuçta Hendekspor’da bizim rakibimiz olan bir takım. Güçlü rakibimize yenilmemekle de avantajımızı kaybetmemiş bulunuyoruz” dedi. TELAFİSİ OLMAYAN BİR MAÇSüper Lig Play-Off ikinci haftasında çok zorlu bir maça çıkacaklarını belirten İbrahim Nalbant, ne yapıp edip bu maçtan galibiyetle ayrılmak istediklerini söyledi. Karasuspor’un Serdivanspor gibi güçlü bir rakip karşısında 1 puan almasının kendileri için pek de önemli olmadığını belirten Taçspor’un başarılı başkanı, “Telafisi olmayan maçlardan bir tanesi. Haddimizi bilerek oynayacağız. Forvette Yusuf büyük ihtimalle sezonu kapattı. Çapraz bağları koptu ve sezonu kapattı. Caner kırmızı kart cezalısı. Eksiğimiz çok. Sakat olan futbolcularımızı yetiştirmeye çalışıyoruz. Karasu maçı hakikatten çok zor ve zevkli bir maç olacak. Rakibimizin gücünü biliyor ve ona göre oynayacağız. Terfi müsabakalarına katılmak istiyorsak bu zorlu maçtan muhakkak 3 puanla ayrılmalıyız. İnşallah kazanan taraf biz oluruz” dedi. Kadir ŞİRİN

banner220
Yorumlar (0)