banner212

banner211

GarajlarTaçspor Remzi Kolat'a emanet

Garajlar Taçspor'da teknik direktörlük görevine Remzi KOLAT getirildi

Süper Amatör 03.08.2013, 18:38
GarajlarTaçspor Remzi Kolat'a emanet
banner218

Sakarya Süper amatör lig takımlarından Garajlar Taçspor uzun süren suskunluğunu bozdu ve geçen hafta yapılan olağan genel kurul sonrasında Kulüp başkanlığına uzun yıllar Sakaryaspor ve çeşitli profesyonel takımlarda oynamış olan Erkan Sezgin’i getirdiler.YENİ BAŞKAN ESKİ HOCA

Garajlar Taçspor’un çiçeği burnunda yeni başkanı Erkan sezgin dün kendi işyerinde bir araya gelen Garajlar Taçspor Yönetim kurulu toplantısıyla birlikte açıklamalarda bulundu. Sezgin yaptığı açıklamada takımın başına Teknik Direktör olarak daha önce de aynı camia içinde birlikte emek verdikleri Remzi KOLAT ile anlaştıklarını belirtti. Remzi Kolat’ın yardımcısı ve aynı zamanda alt yapıdan sorumlu antrenörlüğe de Mert Şarlbalkan getirildi.


SEZGİN YÖNETİME TEŞEKKÜR ETTİ

Garajlar Taçspor’un bu yılki hedefini de açıklayan Başkan Erkan Sezgin futbolun içerisinden gelen bir başkan ve yönetimle birlikte yeni gelen arkadaşlarımızın da katkısıyla geçen yıl da açıkladıkları gibi “ amatör ruha hitap edebilecek, genç yeteneklerin ortaya çıkarılabilmesi için bu gençlere zemin hazırlamaktır. “ Remzi Hoca’mızın da bu amacımıza uygun bir hoca olmasından dolayı kendisiyle anlaşma yapmayı tercih ettik. “ Dedi. Önümüzde 4 senelik periyod belirledik. Bu periyod içerisinde öncelikle tesisleşme sorunumuzu aşmak istiyoruz diyen Kulüp başkanı Erkan Sezgin kendisi ile birlikte yola çıkan tüm arkadaşlarına ve aralarına yeni katılan Süleyman yılmaz, Ali kurtuluş, Necdet Murat Yıldırım Ayhan Kalyoncu ve Nihat Güler’e  teşekkür etmeyi ihmal etmedi.

GÖREV DAĞILIMI BAYRAM SONRASI

Garajlar taçspor kulüp başkanı Erkan Sezgin yeni yönetim kurulu’nun Ramazan bayramı sonrasında bir kez daha toplanarak aralarında görev dağılımı yapacaklarını ve yapılacak görev dağılımı sonrasında da Garajlar Taçspor ile ilgili her türlü bilgiyi kamuoyu ile paylaşacaklarını belirtti.

banner220
Yorumlar (1)
habib habiboğlu 9 yıl önce
hoca burda gözlüklü olan şahıs mı anlayamadım suan bi komedi filmi cevriliyo garajlarda eski hoca başkan oluyo malzemecide basın sözcüsü olursa kimse şaşırmasın