Süper Amatör futbol B grubu maçında Söğütlüspor Garajlartaçspor’u 2-1 yenerek üst sıralar için çok önemli 3 puanı aldı gitti." />

GarajlarTaçspor-Söğütlüspor:1-2

Süper Amatör futbol B grubu maçında Söğütlüspor Garajlartaçspor’u 2-1 yenerek üst sıralar için çok önemli 3 puanı aldı gitti.

Süper Amatör 18.02.2013, 11:31
GarajlarTaçspor-Söğütlüspor:1-2

Süper Amatör futbol B grubu maçında Söğütlüspor Garajlartaçspor’u 2-1 yenerek üst sıralar için çok önemli 3 puanı aldı gitti.

Garajlartaçspor maçta ev sahipliği avantajını koruyamadı: 1-2.Maçın il yarısı iki takımın birbirini kontrol ederek oynaması ile yavaş tempoda geçti.Samet 16 ncı dakikada Söğütlüspor’u 0-1 öne geçirdi,G.taçspor 27 nci dakikada Sina ile durumu eşitledi. Devre 1-1 bitti.

İkinci yarıda daha atak oynayan ve maçı mutlaka kazanmak isteyen taraf Söğütlüspor olarak görüldü. Sağlı sollu ataklar geliştiren Kırmızı Yeşil’li Söğütlüspor futbolcuları istedikleri Gol’ü 79 ncu dakikada Onur ile buldular, maçı 1-2 kazanarak kendilerini zirveye biraz daha yaklaştıran 3 puanı aldılar.

Suat Beyenal

 

Saha : Erenler Atatürk – Sentetik

Hakemler : Hasan Kösemen **** Selim Koşar *** Ö.Can Yelep ***

Garajlartaçspor : Harun ** Ahmet ** Oğuz ** Hakan ** Aral ** Emre ** Sina ** İlkay ** (Gökhan**) Mustafa ** Uğur ** Cüneyit **(Volkan**)

Antrenör: Nurettin Çelikarslan

Söğütlüspor : Aykut ** Yasin ** Furkan ** Selahattin ** İ.Athem ** Onur *** Emrah *** Muhammed **( Sinan**) Mustafa ** (Gi-ökhan**) Anıl **(Serkan**) Samet ***

Antrenör: Fevzi Çapkınlar

Goller : Dk 16 Samet Dk 79 Onur (Söğütlüspor) Dk 27 Sina (G.Taçspor)

Yorumlar (0)