banner212

banner211

GEYVE’DE ERDİNÇ TUNA BIRAKIYOR

Sakarya Süper Amatör Lig ekiplerinden Geyvespor’da kulüp başkanı Erdinç Tuna yeni sezonda göreve devam etmeyeceğini açıkladı.

Süper Amatör 16.04.2019, 11:19 UTKU KAYNAR
GEYVE’DE ERDİNÇ TUNA BIRAKIYOR
banner218

Göreve geldiği ilk sezonda Geyvespor’a şampiyonluk yaşatarak Süper Amatör Lig’e yükselterek büyük başarı yakalayan kulüp başkanı Erdinç Tuna, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada yeni sezon öncesi görevi bırakacağını açıkladı.

Tuna yaptığı açıklamada ; ‘’Önümüzdeki süreçte, İşlerimizin yoğunluğu ile sağlık problemlerimden dolayı en büyük sevdam olan Geyvespor daki bu hizmet bayrağını yeni arkadaşlara devretmeyi düşünüyorum. İki sezondur başında bulunduğum Geyvespor camiasının yaşadığı şampiyonluk ve başarılı bir süper amatör sezonunda arkamızda duran başta sayın belediye başkanım Murat Kaya olmak üzere tüm Geyveli büyüklerime, iş adamlarımıza, esnaflarımız ile yağmurda, çamurda, karda kışta Geyvespor forması ve logosu altında mücadele eden vefakar futbolcularımız ile tribünlerde bizi yalnız bırakmayan taraftarlarımıza teşekkür ederek şükranlarımı sunuyorum’’ ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)