banner212

banner211

Geyvespor Çoşkun Yılmaz ile anlaştı

Geçtiğimiz sezon Fikret AVCI yönetiminde 2.’nci amatörden 1.’nci amatöre yükselen Geyvespor yeni bir yapılanma ile müthiş bir transfer ile çalışmalarına hız verdi.

Süper Amatör 20.09.2013, 14:22
Geyvespor Çoşkun Yılmaz ile anlaştı
banner218

Geçtiğimiz sezon Fikret AVCI yönetiminde 2.’nci amatörden 1.’nci amatöre yükselen Geyvespor yeni bir yapılanma ile müthiş bir transfer ile çalışmalarına hız verdi.


2 yıldır süper amatör takımı  Harb-iş Tankspor’da forma giyen kaleci  Coşkun ile tekrar anlaşmaya vardı. Daha önce’de Geyvespor’da forma giyen ve şampiyonluk yaşayan Coşkun: Harb-iş Tankspor yönetimine ve İbrahimhocaya teşekürlerini iletti.  Tekrar Geyvespor’a geri döndüğü için mutlu olduğunu,  Fikret hoca  ile çalışmaktan onur  duyacağını söyledi.


Fikret Avcı: Coşkun’un kalitesinin ve tecrübesinin üst derecede olduğunu ve takıma katılmasından dolayı memnuniyetini yönetime iletti.Transfer Çalışmalarına ara vermeden devam edeceklerini gerekli mevkilere transfer yapacaklarını bildirdi.Amaçlarının güzel futbol ve devamlı  hedefleri doğrultusunda ilerleyen  bütün yaş kategorilerinde liglere katılan sistemli bir takım oluşturmak olduğunu   söyledi.

 

banner220
Yorumlar (0)