banner212

banner211

Geyvespor'da Kale ve Defansa takviye

Geyvespor yeni sezon öncesinde görüştüğü futbolcuları ile anlaşmaya devam ediyor.

Süper Amatör 20.07.2018, 11:37 20.07.2018, 12:02 UTKU KAYNAR
Geyvespor'da Kale ve Defansa takviye

Geçtiğimiz sezon Süper Amatöre yükselen Geyvespor transfer çalışmaları sürüyor. Takımda eksik olan bölgeleri genç ve yetenekli futbolcular  ile kapatmak isteyen siyah beyazlılar kaleci Onur Ahmet Aksoy, Hasan Öksüz renklerine bağladı.

Geyvespor’da kale önümüzdeki sezon , Fenerbahçe, Beşiktaş,  Bucaspor , Sakaryaspor altyapılarında yetişen son olarak geçtiğimiz sezon Serdivanspor’un Şampiyon kadrosunda yer alan kaleci Onur Ahmet Aksoy’a emanet edildi. Siyah beyazlılar kaleci transferinin dışında Kışlaçayspor’dan sol bek Hasan Öksüz ile anlaştı

Geyvespor başkanı Erdinç Tuna; "Takımımızın yeni sezon öncesi eksikliklerini iyi tesbit ettiklerini ifade ederek, bütçemizin doğrultusunda Geyvespor için mücadele edecek futbolcu arkadaşlarımızla  görüşüyoruz. Bu bağlamda ihtiyacımız olan Kaleci ve sol bek mevkilerine futbolcu alarak kadromuzu daha da güçlendirdik.Bu sezon Geyveli spor severlere iyi ve kaliteli maçlar seyrettirmek istiyoruz .Önümüzdeki süreçte eksiklerimiz için çalışmalarımız devam edecek" dedi.

Yorumlar (0)