banner212

banner211

Geyvespor'da Yıldırım Dönemi

Süper Amatör Lig'in yeni ekiplerinden Geyvespor yeni sezon için ilk hamlesini yaptı. Siyah Beyazlılar antrenör Murat Yıldırım ile anlaştı.

Süper Amatör 07.06.2018, 12:13 UTKU KAYNAR
Geyvespor'da Yıldırım Dönemi

Süper Amatör Lig'in yeni ekiplerinden Geyvespor yeni sezon için ilk hamlesini yaptı. Siyah Beyazlılar antrenör Murat Yıldırım ile anlaştı.

Geyvespor yönetimi geçtiğimiz günlerde görev dağılımı yapmasının ardından yeni sezonun ilk imzasını attırdı. Kulüp Başkanı Erdinç Tuna takımı antrenör Murat Yıldırım'a emanet ettiklerini açıkladı. Kulüp binasında düzenlenen imza töreni ile Yıldırım resmen görevine başlamış oldu.

HERKES GEYVESPOR'U KONUŞACAK

2007-2008 yılında Geyvespor’u çalıştıran Murat Yıldırım on yıl aradan sonra tekrar Geyvespor’la anlaşmasının kendisi için çok farklı bir duygu olduğunu ifade eden Murat Yıldırım;  "Öncelikle kulüp başkanı sayın Erdinç Tuna ve yönetim kurulundaki bütün arkadaşlara teşekkür ediyorum. Geyve ilçesinin ve spor severlerin beklentilerini bilen bir kardeşiniz olarak, inşallah iyi bir planlamayla yakalanmış olan sinerjiyi heyecanı daha üst seviyeye çıkartmak için bizlerde elimizden geleni en iyi şekilde yapacağımızı, “ Geyvespor'u yakında herkesin konuşacağını,  tüm Geyvespor taraftarının bilmesini isterim" dedi.

CAMİAMIZA HAYIRLI OLSUN

Geyvespor Kulüp binasında imzalanan sözleşme töreninde duygularını ifade eden kulüp başkanı Erdinç Tuna; “Başarılı bir sezon sonunda şampiyonluk kupasına uzanarak süper amatör ligine çıktık. Geyvespor’u bulunduğu yerden yukarılara taşımak için genç ve futbol sevdalısı arkadaşlardan oluşan bir yönetim oluşturduk. Bu sene alt yapı okulumuzu da açıyoruz. Geyvespor’u hak ettiği yerlere getirmek için elimizden gelen her şeyi yapacağız. Bu bağlamda Murat Yıldırım hocamız ile Geyvespor’un geleceği konusunda tüm detayları yeniden görüşerek anlaştık.Önümüzdeki süreçte istişare toplantılarımız ile ziyaretlerimiz devam edecek.Geyvespor Camiamıza hayırlı olsun "dedi.

Yorumlar (0)