banner212

banner211

Geyvespor futbol okulu açıyor

Süper Amatör Lig'in yeni ekiplerinden Geyvespor alt yapıyı geliştirmek adına futbol okulu açıyor. Futbol okulu çalışmaları 30 Haziran'da Saygın Halı Saha tesislerinde start verecek.

Süper Amatör 23.05.2018, 13:02 23.05.2018, 22:07 UTKU KAYNAR
Geyvespor futbol okulu açıyor
 

Süper Amatör Lig'in yeni ekiplerinden Geyvespor  alt yapıyı geliştirmek adına futbol okulu açıyor. Futbol okulu çalışmaları 30 Haziran'da Saygın Halı Saha tesislerinde start verecek.

 

Genel Kurulun ardından yeniden başkanlığa seçilen Erdinç Tuna Geyvespor’un ilçede sporsal anlamda en büyük marka olduğunu ifade ederek; "Sporsal eğitimin  küçük yaşlarda başladığından Geyvespor olarak alt yapıya çok önem veriyoruz. Geyvespor futbol okulunu Beden Eğitimi öğretmeni ve aynı zamanda lisanslı futbolcu Barış Orman nezaretinde inşallah bu sene açıyoruz. Hedefimiz, topluma yararlı bireyler yetiştirmek. Geyvespor Futbol okulu olarak miniklerimizin toplumda yetişmesi  ve kendi kendine yeterli bir seviyeye gelebilmesi konusunda eğitim vermeye devam edeceklerini, ailelerimizin ise Geyvespor  Futbol Okuluna güvenmelerini istiyorum" dedi.

Yorumlar (0)