banner212

banner211

Geyvespor'da yeni yönetim iş başında

Süper Amatör Lig'in yeni ekibi Geyvespor'da yapılan Olağan Genel Kurul'un ardından yeni yönetim kurulu belirlendi. Tek liste ile yapılan genel kurulda Erdinç Tuna yeniden başkan seçildi.

Süper Amatör 21.05.2018, 11:03 21.05.2018, 11:04 UTKU KAYNAR
Geyvespor'da yeni yönetim iş başında
 

Süper Amatör Lig'in yeni ekibi Geyvespor'da yapılan Olağan Genel Kurul'un ardından yeni yönetim kurulu belirlendi. Tek liste ile yapılan genel kurulda Erdinç Tuna yeniden başkan seçildi.

Geçtiğimiz sezon büyük başarı göstererek Süper Amatör Ligine çıkan Geyvespor’da yeniden başkanlığa seçilen Erdinç Tuna, yeni yönetimiyle ilk toplantısını gerçekleştirdi. İftarlı ilk toplantıda önemli mesajlar veren Başkan Tuna, Geyvespor’a bugüne kadar hizmet verenlere teşekkür ederek söze başladı. Tuna; “Genç ve içi spor sevgisi taşıyan arkadaşlarımızdan oluşturduğumuz güçlü Geyvespor imajı ile geçen sezonki başarımızı taçlandırmak istiyoruz dedi.

Eski Yönetime Teşekkür

Sakarya 1.Amatör Futbol Liginin son haftasında Geyve tarihinde daha önceleri görülmeyen bir taraftarın desteğiyle nefesleri kesen bir maç sonrası şampiyon olduklarını ifade eden Başkan Tuna; Geyvespor’da genç ve spor sevdalısı arkadaşlarımız ile oluşturduğumuz geçen seneki yönetimle yakaladığımız bu sinerjiyi başarıya dönüştürmüş olup tüm Geyve ile paylaştık.Bu bağlamda eski yönetimimize , futbolcularımıza Geyveli esnafımıza, iş adamlarımıza ve bizi yalnız bırakmayan taraftarımıza teşekkür ediyorum.

Yeni Stad Özlemi

10 Yıl aradan sonra Süper Amatör Lig'e geri dönen Geyvespor'un ilk önce ligde kalıcı olabilmesi için mücadele vereceklerin belirten başkan Erdinç Tuna," Maalesef 50 bin nüfusu ile şampiyon bir takıma yakışmayan Sakarya’nın en kötü sahasında maçlarını oynayarak şampiyon olduklarını söyleyen Başkan Erdinç Tuna,Diğer ilçelere gidiyoruz, kıskanmıyoruz ama imreniyoruz. İlçemize gelen takımlar karşısında mahcup duruma düşüyoruz. Sayın Belediye Başkanımızın girişimleriyle yeni sahamız ile alakalı çalışmalar devam ediyor. Sanayi sitesine gelmeden eski adıyla Sarıgazi merası denilen yaklaşık 100 dönümlük arazi mera vasfından çıkarılarak Gençlik ve spor bakanlığına devredildi.Ancak yeni stadın sezona yetişmeyeceğinden maalesef bu sezonda maçlarımızı eski sahamızda oynayacağız." ifadelerini kullandı.

Erdinç Tuna başkanlığındaki Geyvespor yönetimi , Murat Yıldız, Cemil Külte, Ömer Kayaoğlu, Ali Demir, İlyas Özdemir, Emre Uysal, Fehmi Yıldız, Yunus Emre Güngör, , Tugay Güngör, Erkan Hammaz, Yasin Çetinkaya, Kenan Tuna, Yasin Çakmak, Fatih Pehlivan, Fehmi Uysal, Emre Özdemir, Ünsal Ergün, Burak Karacaoğlu, İsmet Karacan ve İbrahim Poyraz isimlerinden oluştu

Yorumlar (0)