banner212

banner211

Gol Düellosundan Pamukovaspor Galip Çıktı..

Pamukovaspor Harb-İşsporu zorda olsa geçmeyi başardı 3-2..

Süper Amatör 08.12.2013, 17:45
Gol Düellosundan Pamukovaspor Galip Çıktı..
banner218

 

Sakarya Süper Amatör B Grubu mücadelesinde Pamukovaspor-Harb-İşsporu konuk etti.  Gollü geçen karşılaşmada gülen taraf ev sahibi ekip Pamukovaspor oldu 3-2.


Karşılaşmanın ilk yarısında daha üstün olan taraf Pamukovaspordu. 26.dakikada Özcan sağ çaprazda ceza sahası içinde önünde bulduğu topa çok sert vurdu top Harb-İşspor ağlarına gitti 1-0. Bu golden sonra oyunda dengeyi kuran Harb-İşspor 30. Dakikada sahanın en iyilerinden Recep’in golü ile skorda da dengeyi sağladı 1-1. Kalan dakikalarda karşılıklı ataklardan gol sesi çıkmayınca ilk yarı 1-1 sona erdi.


Karşılaşmanın ikinci yarısının başlamasından 6 dakika sonra51.dakikada  Pamukovaspor galibiyet golünü yine özcan’ın mükemmel golüyle buldu 2-1. Harb-İşspor 60.dakikada Recep’in golü ile yine beraberliği yakaladı 2-2. Harb-İşsporun beraberlik sevincini yaşarken bir dakika sonra Pamukovasporlu Hakan altı pas içinde uçarak kafa vuruşunu yaptı ve takımını 3-2 öne geçirdi. Pamukovaspor galibiyet golünden sonra birçok gollük pozisyondan yararlanmazken, Harb-İşspor da gollük pozisyonları  değerlendiremeyince gol düellosundan Pamukovaspor galip çıktı 3-2.

 

Pamukovaspor   3       Harb-İşspor  2

 

Saha: Pamukova Atatürk Stadı

Hekemler: Hüseyin Kaçar-Mesut Öztürk-Hasan Şatır

Pamukovaspor: Mehmet **Hakan**Abdullah** Gökhan** Ahmet**Yasin**Doğan*** Kamil** Hakan*** Berk*** Özcan****

Antrenör: Özcan Sevinç

Harb-İşspor: Emre** Sefa* Aygün**(Mücahit** 65 dak) Samet Çakır** Samet** Murat** Atakan**Kerim** (Gürkan* 76dak) Serkan** Coşkun** Recep***

Antrenör: İbrahim Makina

Goller:

Özcan 26-50 dakika, Hakan 61 dakika (Pamukovaspor)

30 ve 60 dakika Recep (Harb-İşspor)

 

Yorumlar (0)