banner212

banner211

Gözler İl Hakem Kurulunda

MHK 2.Bölge Sorumlusu Yunus Yıldırım, bugün ilimize gelerek hakem camiasıyla bir toplantı gerçekleştirecek. Toplantı sonunda yeni İl Hakem Kurulu netlik kazanacak.

Süper Amatör 23.08.2019, 12:52 UTKU KAYNAR
Gözler İl Hakem Kurulunda
banner218

MHK 2.Bölge Sorumlusu Yunus Yıldırım, bugün ilimize gelerek hakem camiasıyla bir toplantı gerçekleştirecek. Toplantının ardından yeni İl Hakem Kurulu da netlik kazanacak.

TOPLANTI GÜNÜ

Merkez Hakem Kurulu tarafından İl Hakem Kurulu’nun görevden alınmasının ardından tüm gözler bugün yapılacak toplantıya çevrildi. İlimize gelerek hakem camiasıyla bir toplantı gerçekleştirecek MHK 2.Bölge Sorumlusu Yunus Yıldırım, görüşmelerin ardından yeni il hakem kuruluyla ilgili kararını verecek. Bir çok ismin İl Hakem Kurulu başkanlığı için çalışmalar yaptığı öğrenildi.

KİM BAŞKAN OLACAK?

İl Hakem Kurulu başkanlığı için ön plana çıkan isimlerin eski il hakem kurulu başkanlığı yapan Mehmet Alemdar ile aynı zamanda TFFHGD Sakarya Şube Başkanı olan Özgür Aygün’ün olduğu öğrenildi. İki ismin yanı sıra bazı isimlerinde girişimlerde bulunduğu gelen haberler arasında yer alıyor. 2.Bölge Sorumlusu Yunus Yıldırım’ın, İl Başkanlığı için düşündüğü isimlerle özel olarak görüşme yapacağı da öğrenildi. 

banner220
Yorumlar (11)
Turan 3 yıl önce
Bu işi ancak Mehmet alemdar yapar özgür Aygün Şükrü özkan in yaverı aynı ekip bunlar Şükrü ie özgür sakarya hakemligi ilerlemesi İcin özgürüm gelmemesi lazim yunus yıldirim bunu dikkate al lütfen
Kerim abi 3 yıl önce
İlimize mi gelecek güldürme doğru haber yapın
havadar 3 yıl önce
başlayalım o zaman
Konakçı 3 yıl önce
Ozaman haberinizi düzelteyim. İl hakem kurulu başkanı Ömer faruk yeşil oluyor. Şimdi göreceğim dernekçileri. Benim tanıdığım ömer hepsinin kökünü kazıyacaktır. ÖzgürAygün nün kankasından sonra kendisinin de ayağını kaydıracaklar. Unutmayın inananlar asla kaybetmez demiştik inanmamıştınız. Güle güle dernek yalakaları:))
Şükürsüz Özcan 3 yıl önce
Birlikten kuvvet doğar efendiler ... Ömer kardeşim bence Mehmet Alemdar hocamızla birlikte Sakarya’yı şaha kaldırırsınız. Bu menejer mi Başkan mı gençlik müdürü mü ne olduğu belli olmayan şahısları da tarihin derin sayfalarına yollarsınız yandaşları ile birlikte.Ha bu Arada Yılmaz hocayı severim o arkadaşlarına benzemez
Yeni Akyazı Stadı adres: kuzuluk yolu hastane karşısı 3 yıl önce
Yeni başkan akyazıdan olmalı... adayım sayın öÜzer... bu işi layıkıyla yapar Süper lig hakeminin sözünden çıkmaz... ona bağırıp çağırınca susar karşılık vermez... duyduğuma göre vaatte bulunmuş başkan olursam ağaçlandırma yapacağım heryere palmiye dikeceğim demiş...bence erik daha iyi olurdu neyse bize de bunu alkışlamak düşer...
nameler 3 yıl önce
ömer başkanım hayırlı olsun yavaş yavaş..
Eski Gözlemci 3 yıl önce
bence il hakem komite başkanı mücahit duman olmalı.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın