banner212

banner211

Gündoğdu'da Bağdatlı dönemi

Hendek Gençlik Gündoğdu spor 2009-2010 futbol sezonunda Hendek’li hoca Sami Bağdatlı ile anlaştı.

Süper Amatör 04.01.2012, 05:45
Gündoğdu'da Bağdatlı dönemi
banner218
Hendek Gençlik Gündoğdu spor 2009-2010 futbol sezonunda Hendek’li hoca Sami Bağdatlı ile anlaştı.

Hendek Gençlik Gündoğdu spor  2009-2010 futbol sezonunda  Hendek’li hoca Sami Bağdatlı ile anlaştı.

           İmza töreninde Sami Bağdatlı, “Hendek gençlik gündoğdusporu yakından tanıyorum. Bir sıkıntı yaşayacağımızı tahmin etmiyorum. Kulüp başkanımız Abdurrahman  Güneş  ile birlikte transfer çalışmalarımız devam ediyor. İnşallah  bir hafta içersinde topbaşı yapacağız. Hendek Gençlik Gündoğduspor yeni sezonda da isminden söz ettirecektir. Bizler inanıyoruz spor kamuoyuda bizlere inansın.Biz birlik ve beraberliğimizi devam ettirdiğimiz sürece her türlü zorluğun altından kalkarız” diyerek Hendek Gençlik Gündoğdu spor ile anlaşmış olmaktan mutlu olduğunu söyledi.


         Kulüp başkanı Abdurrahman Güneş’de imza töreni sonrası yaptığı açıklamada, yeni sezonda  Sami Bağdatlı ile anlaşmış olmaktan  mutluyuz. Biz hocamızın kariyerine saygılıyız. Kendisini  kulübümüzde görmek camiamızı sevindirmiştir. Takımı bu sezon yeni yönetim ve yeni  bir takım kurmanın uğraşı içersindeyiz. Geçen yıl şanssızlıkla  3. lig eşiğinden döndük. Ama bu inanç doğrultusunda bu yıl inşallah Hendeğimize özlemini duyduğu 3. lig kapısını aralamanın mücadelesini yapıyoruz. Hendek spor kamuoyununda desteği ile inşllah amacımıza ulaşacağız” dedi. Güneş, yıldız transferlere imza atarak yakında bombalar patlatarak rakiplerimizin korkulu rüyası olmaya devam edeceklerinin altını çizdi.


Hendek Gençlik Gündoğdusporun  yönetim kurulu listesi;


Abdurrahman Güneş-Cem Oruç-Mustafa Öz-Sadettin Meraklı-Köksal Taşkın- Ekrem Bedir-Ahmet Çileci-Dündar Öktem-Yılmaz Şişman-H.İbrahim Babacan-Recep Aydoğanlı-Bahattin Bıçak-Ertunç Özgüç-Ferdi Kahceci-Hasan Aydınlı-Hakan İçduygu- Hakan Yılmaz ve Emrullah Yılkın’dan oluşuyor.


 
Yeni yönetim kurulunun  önümüzdeki hafta toplanarak resmiyet kazanması ve görev dağılımının yapılması bekleniyor.
 
 
Bizimhendek.com

Yorumlar (0)