banner212

banner211

Güneş,Yönetimde sorun yok

Abdurrahman Güneş, “Yönetimde sorun yok Bu takım onların sayesinde ayaktadır.

Süper Amatör 04.01.2012, 05:45
Güneş,Yönetimde sorun yok
banner218
Abdurrahman Güneş, “Yönetimde sorun yok Bu takım onların sayesinde ayaktadır. Bunu herkes böyle bilmeli” dedi.

Hendek Gençlik Gündoğduspor yönetiminde yer alan isimlerin birer değer olduğunu belirten Abdurrahman Güneş, “Bu takım onların sayesinde ayaktadır. Bunu herkes böyle bilmeli” dedi.


 


ŞAHA KALKTI


2009- 2010 sezonuna kaldıkları yerden devam edeceklerini belirten Gündoğduspor’un başarılı antrenörü Abdurrahman Güneş, “Yeni sezonda ses getirecek çalışmalarının devam ediyor. Bu doğrultuda Suadiyespor’dan kaleci Hakan, Nuri ve Gökhan, İstanbul Yıldız Tarabya’dan Onur, Bursa Yıldırımspor’dan kaleci Emrullah, Tekspor’dan Selçuk, Balıkesir Belediye’den Recep ve İstanbul Hasköy’den Cihan’la anlaştık.  


 


YANLIŞ ANLAŞILDIM


Gündoğduspor yönetiminde yer alan hiçbir isimle sorunu olmadığını belirten Güneş, “Hepsi benim için pırlanta değerinde arkadaş. Kendileri ile ilgili en ufak bir sorunum yok ve olmaz. Benim için hepsi ayrı bir değer. Kırgınlığımız tamamen Gündoğduspor’a sahip çıkmayan Hendekli iş adamlarınaydı. Hiçbir zaman yanımızda olmadılar. Bu konular artık geride kaldı. Önümüze bakıyoruz. Tek düşüncemiz Gündoğduspor’un başarısıdır” dedi.


 


Kadir ŞİRİN

Yorumlar (0)