Gürcan Alkan Harmanlıkspor'da

Yeşil Beyazlılar Sakarya'da altyapı yaş grupları ile yaptığı başarılı çalışmalarla bilinen Gürcan Alkan'ı göreve getirdi.

Süper Amatör 16.10.2021, 21:24 17.10.2021, 17:22 UTKU KAYNAR
Gürcan Alkan Harmanlıkspor'da

Sakarya Amatör Lig ekipleri arasında alt yapı verdiği önemle bilinen Harmanlıkspor, yine alt yapı ile ilgili önemli bir adım attı. Yeşil Beyazlılar Sakarya'da altyapı yaş grupları ile yaptığı başarılı çalışmalarla bilinen Gürcan Alkan'ı göreve getirdi.


Harmanlıkspor kulüp başkanı İsmail Yağlar,  Altyapı Koordinatörlüğüne getiren Gürcan Alkan'a ilk antrenmanda ziyaret ederek çiçek verdi. Yağlar, ''Biz kulüp olarak gençlere hep önem veren bir felsefemiz var. Bunuda devam ettirmek için elimizden geleni yapacağız. Gürcan hocamızında bize ve oyuncularımıza değer katacağına inanıyoruz''dedi.
 

Yorumlar (2)
Tacettin 2 yıl önce
Altınordu antreman sistemini kendi idmanlarında görürüz inanılmaz bilgili ve başarılı bir antrenman yurt dışı gelişimini Türkiye'de antrenmanlarda yaptıran tek hocadır öğrencisi Atakan çavuş hocanın kariyerindeki en uçuk futbolcudur şuan Messi ayarında bir futbolcu atakanı gören veliler hocan kim dediğinde Gürcan derdi veliler kendi çocuklarını Gürcan hocaya kayıt ederdi , inanılmaz iyi bir antrenör Atakan çavuş tan tanıyorum mükemmel bir hoca
Ramazan GENÇ 2 yıl önce
Yeni görevinde başarılar hocam