banner212

banner211

GÜZEL GÜNLER GÖRECEĞİZ

Sakarya Süper Amatör Lig ekiplerinden Erenlerspor futbolcuları Erdi Akyel, Tamer Erbaş, Mesut Horoz, Ömer Faruk Bilgin, Uğur Demir Liglerin ertelenmesini ve karantina sürecini değerlendirdiler.

Süper Amatör 03.04.2020, 16:24 UTKU KAYNAR
GÜZEL GÜNLER GÖRECEĞİZ
banner218

Sakarya Süper Amatör Lig ekiplerinden Erenlerspor futbolcuları Erdi Akyel, Tamer Erbaş, Mesut Horoz, Ömer Faruk Bilgin, Uğur Demir Liglerin ertelenmesini  ve  karantina sürecini  değerlendirdiler. 

Erdi Akyel” Maalesef dünyayı etkisi altına alan bir hastalıkla karşı karşıyayız. Bu sürecin en iyi şekilde atlatmak istiyoruz. Liglerin ertelenmesine gelince benim görüşüm doğru bir karar nedeni ise sonuçta futbol temaslı bir oyun kalabalık bir ortamda oynanıyor. Liglerin ertelenmesi sağlığımız açısından iyi oldu. Hocalarımızın vermiş olduğu özel programlarla idmanlarımızı yapıyoruz. zorunlu olmadıkça evden çıkmıyorum ailemle vakit geçiriyorum, filim izliyorum. Tek temennim bu sürecin bir an önce bitmesi bu süreç sonun da inşallah hedefimiz olan şampiyonluğa ulaşacağız” dedi.

 

FUTBOLDAN ÖNEMLİ

Tamer Erbaş” Futbol anlamında baktığımızda liglerin ertelenmesi kötü oldu. takım olarak iyi bir ivme kazanmıştık. Ama burada futboldan önemli olan konu insan sağlığı bu açıdan liglerin ertelenmesi doğru bir karar çünkü futbol kalabalık bir ortamda oynanıyor. Seyircisiz olsa bile o sahada en az 50 60 kişi oluyor. Karantina sürecinde hocalarımızın bize özel olarak vermiş olduğu programlar dahilinde çalışıyoruz.  Bu zaman En sağlıklı zamanda liglerin başlamasını bekliyorum . ligler başlayınca hedefimiz olan şampiyonluk için mücadele etmeye devam edeceğiz” dedi.

 

FUTBOLU ÖZLEDİM

Mesut Horoz” Öncelikle bu zor günlerin bir an önce geçmesini temenni ediyorum . Liglerin ertelenmesine gelince doğru bir karar olduğunu düşünüyorum. Burada önemli olan insan sağlığı hep birlikte bu zor günleri atlatacağız. Yetkililerin uyarılarını dikkate alalım. Hocalarımızın bize verdiği programları uygulayarak formumuzu koruyoruz en hazır şekilde geri döneceğiz. Boş zamanlarımda ailemle vakit geçiriyorum .kitap okuyorum oyun oynuyorum.  Futbolu çok özledim bu süreçten sonra kaldığımız yerden devam edeceğiz. Hedefimiz olan şampiyonluğa ulaşacağız” dedi.

 

SAVAŞACAĞIZ

Ömer Faruk Bilgin” Liglerin ertelenmesi beklediğimiz bir karardı. Burada önemli olan futbol değil insan sağlığı hepimizin ailesi ve biz futbolcuların çalışma alanları halka açık yerler. Maçların seyircisiz olma konusuna gelirsek. Seyircisiz oynasak bile yine kalabalık bir ortam içindeyiz saha göreclileri hakemler yöneticiler bir tek seyircisiz oynamakla çözülecek bir olay değildi ertelenmesi doğru oldu. bizde norma şartlarda ertelenmesini istemezdik sonuç olarak bu bizim mesleğimiz biz de buranadan evimize ekmek götürüyoruz. Hocalarımızın bize verdiği programla çalışmalarımızı sürdürüyoruz en iyi şekilde geri dönüp şampiyonluk için savaşmaya devam edeceğiz” dedi.

 

BELİRSİZLİK VAR

Uğur Demir” Şuan için belirsiz bir süreç var ligler ertelendi ama ne zaman başlayacağı belli değil. Bu durum bizi tedirgin ediyor. Liglerin ertelenmesi doğru bir karar alınan önemli bir karar olarak görüyorum . sağlık her şey den önce gelir şuanda hocalarımızın bize verdiği programları uyguluyoruz. Amacımız bu durumu atlattıktan sonra lige en iyi şekilde dönmek. Bu günlerde bol bol ailemle vakit geçiriyorum kitap okuyor ve filim izliyorum. İnşallah kaldığımız yerden devam edeceğiz yolun sonunda şampiyon olacağız” dedi.

Yorumlar (0)