banner212

banner211

Hacıkışlaspor Küme Düşürüldü !

Hacıkışlaspor, geçtiğimiz hafta sonu oynanan Karapürçekspor-Hacıkışlaspor karşılaşmasında yaşanan olaylar nedeni ile küme düşürüldü.

Süper Amatör 03.02.2016, 13:53 11.02.2016, 23:55 UTKU KAYNAR
Hacıkışlaspor Küme Düşürüldü !
banner218
 Süper Amatör Lig ekiplerinden Hacıkışlaspor, geçtiğimiz hafta sonu oynanan Karapürçekspor-Hacıkışlaspor karşılaşmasında yaşanan olaylar nedeni ile küme düşürüldü.

Hacıkışlaspor’un bir sezon içerisinde ikinci kez hakem darp etme olayına karışmasından ötürü bu kararın alındığı bilgisi verildi.

ASKF’de Olağanüstü Toplantı

Geçtiğimiz Hafta sonu yaşanan olaylar nedeni ile Sakarya ASKF Binasında olağanüstü bir toplantı düzenlendi. Toplantıya ASKF Başkanı Yaşar Zımba, Futbol İl Temsilcisi Ali Arslan, İl Hakem Kurulu Başkanı Ercan Yıldırım TFFHGD Sakarya Şubesi Başkanı Özgür Aygün ve TÜFAD Sakarya Şubesini temsilen Recep Eren katıldı.

Hacıkışlaspor Küme Düştü

Sezonun ilk yarısında oynanan Hacıkışlaspor-Pamukova1968 müsabakasının hakemi Levent Gümüşdere’nin darp edilmesinin ardından geçtiğimiz hafta sonu oynanan Karapürçekspor-Hacıkışlaspor karşılaşmasında da hakem Burak Olcar’ın darp edilmesi nedeni ile Hacıkışlaspor 1.Amatör Küme’ye düşürüldü.

Hacıkışla sahası kapatıldı

Hacıkışlaspor’un küme düşürülme cezasına ek olarak Hacıkışlaspor sahası bu sezon tüm altyapı maçlarına ve önümüzdeki sezon oynanacak olan 1.Amatör Küme maçlarına kapatıldı.

Tüm Maçlar Merkezde

ASKF Binasında yapılan toplantıda sezonun geri kalan bölümünde hakemlere yönelik benzer saldırılar olması halinde güvenlik nedeni ile tüm Süper Amatör ve 1.Amaör Küme maçlarının merkez sahalarında oynatılması kararını alınacağı bilgisi verildi

Yorumlar (10)
Osman Yılmaz 7 yıl önce
Hacıkışlalıyım ama böyle adi bir takım görmedim yazıklar olsun bunlar yüzünden hiçbir maç keyifli geçmiyor.
Sporcu 7 yıl önce
sonunda bu kararı alabildiniz her maç pislik yapa yapa evindepuanlar alan hacikisla yi görelim bundan sonra
naber 7 yıl önce
bu karardan sonra sporun tüm paydaşları üzerine düşeni alır umarım
Osman Yılmaz 7 yıl önce
Kına yakın
ismail balcok 7 yıl önce
Ahlaksızca alınmış bir karar
Osman 7 yıl önce
Sporcu bizim kimseye pislik yaptimiz yok sahamizda pislik yapacak olsakda saha farketmez bilen bilir HACİKİSLASPOR u Bilmeyenler de öğrenin kafanı rahata tak
kamil sönmez 7 yıl önce
Hacikisla zaten düsecekti siz düsürünce hersey cözüldümü bence cibanin basi Ali arslandir yönetim degisti düzelmedi birde Ali arslan gitsin ve zeki baskan bu ise el atmasi lazim
Yesilyurtbeldespor 7 yıl önce
Yanındayız kardeş kulub geçmiş olsun
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın